Verkiezingen dorpsraad Leunen 18 november 2009 Info: website www.dorpsraadleunen.nl of Dorpsraad bij de leden van de verkiezingscommissie. 6 Verkiezinge n dorpsraad Leunen Woensdag 1 8 november 2009 wordt u de mogelijkheid geboden om deel te n emen aan de verkiezing van de Dorpsraad van Leunen gelijk met de gemeenteraadverkiezingen Venray. Het stembiljet en de begeleiden brief zijn gedrukt en worden in Week 47 verzonden aan alle inwoners van Leunen die op 18 novembe r 2009 18 jaar of ouder zijn.De Dorpsraad bestaat uit ten-minste drie en ten hoogste dertien leden. De dorpsraad vindt het belangrijk dat er draagvlak is met de inwoners van het dorp. De verkiezingen kunnen gezien worden als een draagvlak m«ting. De nieuwe dorpsraad zal gaan werken aan draagvlak in het dorp en werken aan een erkende gesprekspartner gemeente. Ga stemmen voor een gekozen dorpsraad, met draagvlak uitt het dorp Leunen. De kandidaten voor de verkiezingen/ draagvlak meting staan hieronder vermeld. De kandidaten zullen zich de komende week voorstellen op de website: www.dorpsraadleunen.nl Voor de inwoners van Leunen die geen kans hebben om de website te bezoeken hebben we een informatieboekje gemaakt, waa'in de ka-ndidaten zich in voorstellen. Het informatieboekje is te vragen bij een van de activiteiten van de KBO en de leden van de verkiezingscommissie. Namens de Stichting Dorpsraad Leunen Ed Stevens V Secretaris Dorpsraad Leunen RIJVEREMGING ONS GENOT www.ruitersportleunen.nl Uitslagen 31 oktober -1 november Pony's - Hoest/ Swolgen Dressuur klasse DM2: Aniek Litjens met Orlando v/h Calsterhof le prijs Paarden - Se=venum Dressuur klasse B: Jan Hendrikx met Zirkoon 6e prijs RV Ons Geni UUSEK

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2009 | | pagina 7