3 Kroniek Parochiecluster Leunen-Veulen-Heide week 45 Vrijwilligersavond Een dezer dagen ontvangen de vrijwilligers van de drie parochies Leunen, Veulen en Heide elk een uitnodiging voor de vrijwilligersavond, welke op dinsdag 24 november 2009 in Heide zal plaatsvinden. De tekst van de brief wordt volledigheidshalve hieronder afgedrukt. Beste vrijwilligers Op dinsdag 24 november a.s. willen de kerkbesturen van Leunen, Veulen en Heide een avond organiseren en u allen uitnodigen. Iemand heeft eens ooit geschreven, de waardevolste dingen zijn niet te koop, ze worden ons geschonken als men er het minst op verdacht is. Wij hopen u dit gevoel te geven. Wij willen de avond om 19.00 uur beginnen met een H.Mis in Heide die wordt opgeluisterd door de koren van Leunen, Veulen en Heide. Daarna is er een samenzijn in de Gelderkoel. Daar heten wij u welkom met koffie/thee en een stukje vlaai. We sluiten de avond rond 22.30u af. De Heer van Voorts tot Voorts - hij is directeur van het instituut Kerk in Nood, zal de avond verzorgen met een lezing. Het thema luidt: De Islam in Israël. Verder is er gelegenheid om elkaar in een ongedwongen sfeer te ontmoeten. Mocht u verhinderd zijn dan kunt u dit kenbaar maken aan een van de leden van de werkgroep. Dit zijn Jos Janssen tel 586931 email iipmianssen(d).home.nl Nellie v. Staveren tel 585134, Joke Kessels tel 586322 email jokekessels@dehei. nl Met vriendelijke groeten de kerkbesturen van Leunen, Veulen, Heide. Ter overweging leder mens moet zich haasten om te luisteren, maar traag zijn om te spreken, traag ook in het kwaad worden" (Jacobus 1,1) Pastoor C. Müller

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2009 | | pagina 4