K3 en Steun de Beun 7 Kampioen^g^i Zaterdag 17 oktober jl. werd in Zaal 't Veule voor de negende keer de Veulense Boomstamzaagwedstrijd gehouden. Vele teams hadden zich spontaan aangemeld en met nog een enkeling na te bellen had Toon het weer dik voor elkaar. Hij was zelfs, naar eigen zeggen, in z'n Nopjes, want ondanks de afwezigheid van de JoekskapeL, die een andere aktiviteit had, waren er vele nieuwe teams zodat we met 20 heren en 6 dames teams van start konden gaan. Bij de dames kreeg Pinkeltje, vorig jaar winnaar, te maken met allemaal nieuwe tegenstanders. De Loesjes, Bas met z'n babysitters en De Bikkels, nieuwe namen met nieuwe zaagsters, kampioenen in de dop, maar dit jaar nog effe niet Want de voorronde werd gewonnen door De Frisse Bluumkes (Leanne en Katie), De Pinkeltjes (Doritha en Lonneke) zaagde de tweede tijd gevolgd door K3 (Kristel en Evelien) die de derde tijd noteerde. In de finaleronde kregen de Frisse Bluumkes het goede ritme niet meer te pakken en werden derde, Pinkeltje zaagde wat ze konden maar moest genoegen nemen met de tweede plaats, want K3 met de zaagsters Kristel en Evelien met coach Annerie, gingen super, zij zaagden de snelste tijd en werden zo winnaar bij de dames. Ze zagen er trouwens prachtig uit met staartjes, gepaste kleding en met Kristel als 't nieuwe Josje. Bij de heren was er maar een vraag, de grote wisselbeker, gaat die dit jaar voorgoed naar de Drie Musketiers (Bas, Leon en Frank). De eerste ronde ging goed voor de Musketiers, de richttijd van De Snelle Nokkenas (Barry en Hans) wisten ze te kloppen, en zo hadden ze lang de beste tijd, totSteun de Beun (Thijs en Jos) die als laatste moesten zagen hun tijd toch nog met 3 seconden wisten in te korten. In de tweede ronde werd er niks gespaard, gruwelijk gingen ze tekeer en slechts met een halve seconde verschil was het team uit America, de Musketiers toch weer te snel af. Het team V.V.V.V.V. (wat staat voor Vrienden Van Vriendinnen Van Verzorging met de zagers Twan en David) en de Bikkels (Martijn en Teun) zaagde ook goede tijden en mochten mee naar de finaleronde. De Hikkp finale boomstam lag gereed, in de zaal zocht iedereen de stopwatch functie op z'n mobiel. Het spektakel kon beginnen, wie wordt er Kampioen boomstam zagen? We waren niet in vorm zei Coach Bas achteraf, Hans moet maar eens een keer thuis blijven rei Leon, smoesjes, Coach Hans van het winnend team Steun de Beun weet wat presteren is onder druk, dal heeft hij andermaal bewezen. Met slechts 2 seconden verschil moesten De Drie Musketiers genoegen nemen met de twee plaats. V.V.V.V.V. behaalde de derde plaats en de Bikkels werden vierde. Zichtbaar genietend nam Steun de Beun de grote wisselbeker in ontvangst tijdens de leuke prijsuitreiking met spontane receptie. De eerste drie plaatsen zowel bij de dames als bij de heren konden allen een mooie beker in ontvangst nemen voor de verrichtte prestaties. Deze prachtige bekers werden geschonken door Antonie Thielen. In de pauze een grandioos optreden van Janssen Janssen. Ook werd er een tombola gehouden met schitterende prijzen, waarvan de trekking werd verricht door het boerenbruidspaar Evelien en Tim. Prachtige prijzen waren er te winnen, beschikbaar gesteld door de Bokkesprong, Reintjes rozen, Janssen V.O.F eieren, Verkoeijen party&vlees, Antonie Thielen, Ad Knapen carnavalskleding, Elektro Piet van Staveren, A&J Bosgoed, Boerderij winkel 't Platteland, Willem van de slaaj, Tankstation Lucassen, Aller Hans en onze Carpuch sponsor Ton Dirkx Technische Service. En Hem, Martijn, Gerrit en Bas, bedankt voor geluid, tent en Gas. Voor foto's boomstamzagen zie: MijnAlbum.nl Hierbij wil het B.B.C. iedereen bedanken voor deze goed geslaagde en gezellige avond.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2009 | | pagina 18