SINT MAARTEN 2009 Woensdag 11 november is het weer Sint Maarten Feest in Leunen; Alle kinderen van de Meent, jullie zijn van harte welkom met jullie ouders! We vertrekken voor de optocht om 18.30 uur vanaf het dorpsplein. De stoet wordt begeleid door de geluidswagen en de huifkar met paard. Lampionoptocht: Vertrek vanaf het dorpsplein Sint Appoloniastraat Catharinastraat Boodenstraat Vullingsstraat Rondeveld Meester de Haanstraat Loenerveld Rector Nabbenstraat Weth. Reintjesstraat Meester de Haanstraat Steegse Peelweg Enge Steeg. Mensen langs de route: zet gerust een brandende vuurkorf buiten! 1 Kampvuur op het terrein van Wim Jenniskens Gezamenlijk volgen we het verhaal over Sint Maarten bij het St. Maartensvuur. Terugtocht (sinds 2008 nieuwe routel) Enge Steeg oversteken, Vullingsstraat in linksaf v. Megenstraat in rechtsaf Catharinastraat in st. Appoloniastraat terug op het dorpsplein. de Schakel Hier krijgen de kinderen een beker warme chocolademelk traktatie aangeboden. Voor de vrijwilligers is er koffie en thee. Ouders, neem gerust je eigen fakkels mee. Deelname voor eigen risico, het comité sluit elke aansprakelijkheid uit. Tot ziens op woensdag 11 november om 18.30 uur! Het St. Maarten comité: Mede mogelijk gemaakt door WiUny Smeets (tel. 513859) cafet. De Vries, Texaco Lucassen Buurtverenigingen EWL, Pascherhof en WLC Aerts Fotografie, Enjee Kappers P.S. Het langs de deuren gaan voor snoep hoort niet bij onze activiteit n

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2009 | | pagina 13