WALu^.3 11 Als extra service mag u in deze periode ook uw grof tuinafval gratis wegbrengen. Meer informatie over wat er allemaal onder grof 22 tuinafval wordt verstaan, vindt u op uw afvalkalender. Dorpsraad Veulen Beste inwoners van Veulen, Al geruime tijd is de Dorpsraad Veulen, samen met de Dorpsraad uit Vredepeel en Heide bezig om aandacht te vragen rondom het openhouden van de basisscholen in de kleine kerkdorpen. Ook in Veulen is er sprake van dat de basisschool op termijn moet sluiten. Wij als Dorpsraad zijn het hier absoluut niet mee eens. Daarom hebben wij dit onder de aandacht van de politiek gebracht. Zij hebben de middelen om alle basisscholen in de kleine dorpen open te houden. Zij kunnen het SPOV ook op andere gedachte brengen. Wij, Dorpsraden Heide, Vredepeel en Veulen, gaan een debat houden samen met de 7 politieke partijen van Venray om te kijken wat hun standpunten zijn en of zij bereid zijn de kleine scholen open te houden. Ons standpunt is: Alle kerkdorpen moeten een basisschool hebben om de leefbaarheid te behouden. Voorwaarde is wel dat er goed onderwijs gegeven kan worden. Dit debat vindt plaats op donderdag 22 oktober om 20.00 uur in Gemeenschapshuis "De Kleine Loef' in Vredepeel. Beste inwoners van Veulen, ook hier hebben we jullie steun nodig. Kom met zijn allen naar Vredepeel en laatje zien en horen. Wij vertrouwen op jullie aanwezigheid. De basisschool in Veulen moet behouden blijven! Dorpsraad Veulen

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2009 | | pagina 23