5 Wat doet de Dorpsraad eigenlijk allemaal? Eigenlijk valt alles wat de leefbaarheid in ons dorp raakt binnen het aandachts veld van de Dorpsraad. Van hondenpoep tot bestemmingsplan, van kennis tot verkeersveiligheid, en van wandelroutes tot het lokaal historisch platform. Verga dert de Dorpsraad veel? Ja en nee; 10 keer per jaar is er een openbare Dorps raadsvergadering en een keer per jaar hebben we de jaarvergadering. Daarnaast zijn er 2 leden vertegenwoordigd in het dorpsradenoverleg in de gemeente Ven- ray. Ook is er regelmatig overleg met de gemeente en zijn er diverse project groepen. Zijn alle leden van de Dorpsraad daar altijd bij? Nee; dat is ondoenlijk. De Dorpsraad werkt met vertegenwoordigers/commissies die ieder een eigen aandachtsgebied hebben. Maar we informeren elkaar wel! Afhankelijk van de beschikbare tijd en belangstelling worden de taken verdeeld. Als u mee wilt praten over de toekomst van Leunen en zich betrokken voelt bij de leefbaarheid in Leunen, een avond in de maand tijd hebt (en mogelijk nog een beetje meer), stel u dan kandidaat voor de Dorpsraad. Dat kan tot en met zondag 18 oktober 2009 bij de leden van de Verkiezingscommissie. Het verkiezingsre glement en het aanmeldingsformulier zijn te vinden op de website: www.dorpsraadleunen.nl of bij de leden van de verkiezingscommissie. Aan de bewoners van Leunen. Vaak krijgt de Dorpsraad vragen over een straatlamp die kapot is of honden poep overlast enz. enz. Maar ook geregeld vragen van "waar moet ik daar mee heen"? Om u daarmee een stuk op weg te helpen wil de Dorpsraad enkele ma len per jaar een overzicht in de Ruuper plaatsen met handige door verwijs num mers, onder het kopje "Wie voor Wat" Wie voor Wat. Wat is er Verkeer overlast Melding vandalisme Inbraak Onveilige verkeerssituatie Parkeren op de stoep Verdachte situatie Vragen over straat verlichting Overlast bij glas/ blikcontainer Hondenpoep overlast Illegaal afval storting Wie moetje bellen Politie 0900-8844 Politie 0900-8844 Politie 0900-8844 Politie 0900-8844 Politie 0900-8844 Politie 09008844 Gemeente 523333 Gemeente 523333 Gemeente 523333 Gemeente 523333 Bezoek www.politie.nl voor informatie of aangifte via de mail. Namens de Stichting Dorpsraad Leunen Ed Stevens Secretaris Dorpsraad Leunen

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2009 | | pagina 6