Graag bevelen we als clusterbestuur deze kerkdeurcollecte van harte aan uw milddadigheid aan. 4 Allerzielen Op zondag 1 november 2009 worden de overledenen van afgelopen jaar herdacht. Het Allerzielenlof in Veulen vindt die dag plaats om 13.30u; in Leunen en in Heide om 15.00u. Pastoor Keiler zal het Lof in Heide verzorgen. Pastoor C. Müller Aan alle inwoners van Leunen Nieuws van de dorpsraad Leunen 18 november 2009 verkiezing Dorpsraad Leunen Waarom verkiezingen? In Leunen en haar omgeving verandert de komende jaren veel. Zowel in aanzien van het dorp en omgeving als in de relatie tussen dorp en gemeente. Bij het eer ste is te denken aan de woningbouw, de herinrichting van het dorpsplein. In de relatie tussen dorp en gemeente zal het gebiedsgericht werken haar intrede doen. Bij deze zaken wordt de Dorpsraad meer en meer betrokken. De gemeente, en andere instanties, vragen steeds vaker onze mening en bieden ons de kans om eigen wensen uit te werken. Daarom is het van belang dat de Dorpsraad een representatieve samenstelling kent en een afspiegeling is van het dorp. Ook wil de Dorpsraad zich overtuigen van haar draagvlak bij de inwoners van Leunen en op een democratische wijze komen tot een Dorpsraad waarin het dorp zich her kent. Wie kan kandidaat zijn? Iedere inwoner van Leunen van 18 jaar of ouder, kan zitting nemen in de Dorpsraad. In principe voor een periode van 4 jaar (dus tot de volgende verkiezin gen). Je hoeft niet afhankelijk van een 'achterban' te zijn, want als lid van de Dorpsraad neem je je eigen standpunt in. Je gaat dus uit van je eigen gezonde verstand. Wel is bepaald dat familieleden in de 1e lijn niet samen zitting kunnen nemen. Dus geen ouder/kind of broers/zussen. Deze mogen zich ui teraard wel kandidaat stellen. Dorpsraad E.L.E.M. (Ed) Stevens Secretaris Dorpsraad Leunen P/a Vicarieweg 17 5809 BP Leunen S 0478-510332 secretaris@dorpsraadleunen nl http://www.dorpsraadleunen nl/ Bankrekening: 12.81.01.210 IEUMIN

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2009 | | pagina 5