RIJVEREMGING ONS GENOT 13 www.ruitersportleunen.nl Op 29 augustus 2009 hebben de amazones van PC Ons Genot op de Hippiade bewezen dat ze een TOPTE AM zijn! Er streden 26 verenigingen uit het hele land voor de titel. Per vereniging startten vier springcombinaties en vier dressuurcombinaties. De resultaten van alle deelnemers per vereniging werden bij elkaar opgeteld. De vereniging met de beste totaalscore, ging met de kampioenstitel naar huis. Wij zijn trots op onze ponyruiters: Aniek, Bonnie, Babette, Luca, Kiki, Charlotte en Danielle jullie hebben samen een geweldige prestatie geleverd... Uitslagen 12-13 september Pony's - Ottersum Dressuur klasse DM1Aniek Litjens met Orlando v/h Calsterhof 2e prijs Pony's Eindhoven Springen klassiek met barage op stijl: Charlotte Kuijpers met Peer 2e prijs Springen klassiek met barage op stijl: Babette Kuijpers met Peer 2e prijs Springen progressief direct op tijd: Charlotte Kuijpers met Peer le prijs Springen progressief direct op tijd: Babette Kuijpers met Peer 3e prijs Springen progressief direct op tijd: Babette Kuijpers met Flying Arrow 5e Uitslagen 20 september Pony's - Kringkampioenschappen Lottum Dressuur klasse DM1: Aniek Litjens met Orlando v/h Calsterhof Kringkampioen Dressuur klasse DL1Stefanie Baltissen met Moonlight 7e prijs Dressuur klasse ELIKiki Bergsma met Wild Riddem 3e prijs Dressuur klasse DB: Bonie van Dijck met Vester 4e prijs Dressuur klasse DB: Lisa Kreijfelt met Moonlight H 6e prijs Springen klasse AB: Charlotte Kuijpers met Peer Kringkampioen Springen klasse BL: Babette Kuijpers met Flying Arrow Kringkampioen Paarden - Kringkampioenschappen Lottum Dressuur klasse B: Aniek Santegoeds met Lisa 6e prijs Uitslagen 3-4 oktober Pony's - Ysselsteijn Samengestelde wedstrijd klasse B: Maud Verstappen met Full Mountain's Alion 6e prijs RV Ons

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2009 | | pagina 12