Aan alle inwoners van Leunen Nieuws van de dorpsraad Leunen 18 november 2009 verkiezing Dorpsraad Leunen Waarom verkiezingen? De dorpsraad heeft besloten om tijdens de gemeenteraadsverziekingen ook dorpsraadverkiezingen te organiseren. De dorpsraad vindt het belangrijk dat er draagvlak is met de inwoners van het dorp. De dorpsraad is dan ook opzoek naar Leunse inwoners die wat voor het dorp willen betekenen. Het verkiezings reglement is tijdens de dorpsraadvergadering van 21 september '09 vastgesteld. In de bijlage van deze Ruuper, zit het aanmeldingsformulier voor de kandidaat stelling. De verkiezingscommissie bestaat uit de volgende personen: Jeroen van de Leur, Herman Holtackers en Ed Stevens. De werkzaamheden verkeersmaatregelen albionstraat zijn gerealiseerd, het achterstallig onderhoud van de groenstroken langs de albionstraat worden eindelijk beplant. De dorpsraad heeft de gemeente geadviseerd om de volgende beplanting te realiseren, blokbeplanting beuken en perk beplanting roosjes. De werkzaamheden worden in het najaar uitgevoerd, de beplanting is vanaf de van Berlostraat tot aan de St. Catharinastraat. De tekening van de beplanting is te zien in de Brink. De rood gekleurde vlakken worden de roosjes en de groen gekleurde vlakken de beuken. Leefbaarheidsbudget: Ten behoeve van de leefbaarheid in Leunen heeft de dorpsraad jaarlijks een budget beschikbaar ter verbetering van de leefbaarheid in het dorp. Dit leefbaarheidsbudget wordt jaarlijks door de Gemeente Venray ter beschikking gesteld aan de dorpsraad die dit bud get mag toekennen aan ingediende initiatieven. Aanvragen moeten schriftelijk worden ingediend bij de dorpsraad. Dit kan via het secretariaat: Opleiding verkeersbrigadiers kan men zich melden bij de gemeente Ven ray tel: 523333. E.L.E.M. (Ed) Stevens Secretaris Dorpsraad Leunen P/a Vicarieweg 17 5809 BP Leunen 9 0478-510332 S 5ecretaris@dorpsraadleunen.nl http://www.dorpsraadleunen.nl/ Bankrekening: 12.81.01.210

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2009 | | pagina 9