3 Kroniek Parochiecluster Leunen-Veulen-Heide week 40 Overleden 1) Op zaterdag 26 september 2009 vond in de kerk van Heide een gebedsdienst plaats ten behoeve van Annet de Groot (Heidseweg 49). Zij overleed op 22 september en werd 53 jaar. Moge zij rusten in vrede. 2) In verband met het overlijden van de heer Bert Cox (Horsterweg 13) wordt op dinsdag 29 september 2009 om 19.00u in de kerk van Leunen een avondwake gehouden. Zijn uitvaart te Leunen vindt plaats op woensdag 30 september en wel om 10.30u. De heer Cox overleed op 25 september 2009 en werd 66 jaar. Moge hij rusten in vrede. Oktober Mariamaand In de maanden mei en oktober - van oudsher "Maria-maanden"- wordt door veel katholieken wereldwijd de rozenkrans gebeden. Zij die dit willen doen, kunnen vanaf komend weekend na afloop van de wekelijkse H. Mis in de sacristie een klein boekje halen, met daarin de betreffende gebeden. Het boekje is onlangs in een grote oplage verschenen en mag zich in een grote belangstelling verheugen. Het boekje is gratis. Toewijding aan Maria Maria, Moeder van God, Moeder van de Kerk en onze Moeder, wees bij ons in deze tijd en laat ons in U onze bestemming herkennen Maak ons tot Kerk, tot een gemeenschap die in haar schoot het leven draagt van de Verrezene, uw Zoon: dat Hij opnieuw geboren wordt in onze praktijk van goedheid, vrede en gerechtigheid. Maak ons bereid ons te laten bezielen met zijn Geest, die zorgen zal dat ons werken en bidden meer zijn dan mensenwerk, maar teken worden van God-die-redt. Maak ons bereid om Jezus' woorden in ons hart te bewaren zodat ze diep in ons ontluiken tot een manier van leven die Hem zichtbaar maakt. Laat in onze gemeenschap een verbondenheid groeien die haar oorsprong vindt in het doen van wat God wil. Maria, wij noemen U Moeder van de Kerk en onze Moeder. Naar U kijken wij op en met U zeggen wij tot onze God: "Mij geschiede naar uw Woord" (Carlos Desoete) Pastoor C. Müller

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2009 | | pagina 4