St. Joris. U heeft intussen vast gezien dat er bij de ondergrondse afvalcontainers een bovengrondse ronde container geplaatst is. Deze container is uitslui tend bedoeld om blik in te verzamelen. Gebruik de containers waarvoor ze bedoeld zijn. Afval hoort in de containers en niet er naast. Houdt Leunen schoonI Nieuwe locatie voor geldautomaat is bekeken, wordt waarschijnlijk opzij van de Brink aan de kant van de albionstraat geplaatst, waar ook par keerhavens zijn. Het pannatoernooi is verschoven naar de herfstvakantie meer hierover in de volgende Ruuper. Integraal DOP, het DB- gaat dit voorbreiden zodat we geen achterstand op lopen, de verder uitwerking is een taak van de nieuwe dorpsraad. De projectontwikkelaar locatie de Steeg zal zijn plannen presenteren in de dorpsraadvergadering van november of december '09. Informatie van de dorpsraad is te vinden op onze vernieuwende website: Ons nieuwe adres is www.dorpsraadleunen.nl Verkiezingen dorpsraad Leunen 18 november 2009 Kandidaat stelling tot 18 oktober Dorpsraad Doe mee en meldt je aan, denk mee, leunen praat mee adviseer mee en beslis mee, over de leefbaarheid van ons dorp Leunen Info: www.dorpsraadleunen.nl Namens de Stichting Dorpsraad Leunen Ed Stevens Secretaris Dorpsraad Leunen Handboogschutterij Op zaterdag 26 sep. was de lste Indoorwedstrijd. Uitslag: J.v.d.Berg 234 en D.v.Mierlo 232 punten. Agenda: Dinsdag 29 sep. Onderlinge Comp. Aanvang: 19.45 uur. Dinsdag 13 okt. Koppeltoernooi Milheeze. Aanvang: 19.30 u, vertrek: 18.45 u. Dinsdag 27 okt. lsu: BW 25M1P te Ysselsteyn. Aanvang: 19.30 u, vertrek: 19.00 u. lsle BW 25M1P te Leunen. Aanvang: 10.00 uur.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2009 | | pagina 10