10 Dag van de Ouderen De Dag van de Ouderen, die de Centrale van Ouderenverenigingen Venray organiseert, heeft dit jaar plaats op 1 oktober in de Petrus Bandenkerk en de Schouwburg Venray. De dag is bedoeld voor alle mensen van 55 jaar of ouder in de gemeente Venray, of zij nu lid zijn van de ouderenbonden of niet. Om 13.30 uur zal in de Grote Kerk een plechtige gezongen hoogmis worden opgedragen. Na de mis gaan de deelnemers aan deze dag naar de Schouwburg, waar hen een kop koffie met vlaai wordt aangeboden. Om 15.15 uur begint in de zaal een feestelijk programma, dat voor het eerst zal worden ingeleid door de nieuwe voorzitter van de Centrale en de Seniorenraad, Trudy Eekhout. Daarna is er een optreden van de Toneelgroep 60+ uit Horst en van zangeres Altje Hendrix. Het programma duurt tot rond 17.00 uur, waarna er nog een uurtje gezellig kan worden nagepraat. Ouderen in Venray-kom die de dag willen meemaken, kunnen op dinsdag 15 of donderdag 17 september tussen 14.00 en 16.00 uur kaarten kopen in ouderencentrum De Kemphaan aan het Kennedyplein. Belangstellenden uit de kerkdorpen kunnen zich ook wenden tot de secretaris van de plaatselijke KBO-afdeling. Natuurwandelroute in de Leunse Paes Op zondag 13 september '09 verzorgt de Werkgroep W.W.L. Wandelpaden Leunen een natuurwandelroute in het natuurgebied de Leunse Paes. Tijdens de wandeling zullen leden van WWL tijdens het wandelen u informeren over flora en fauna in de Paes. De natuurwandeling start om 10:00 uur vanaf het informatiebord bij de kerk te Leunen. De wandeling duurt ongeveer 2,5 uur en is 10 km lang. Rond de 6 km is er een pauze bij het AS- restaurant. Deelnamen is gratis en aanmelden is niet nodig. Goed schoeisel en kleding wordt aanbevolen. De folder van de natuurwandelroute de Leunse Paes is voor €1,50 te koop bij "Texaco De Aide Smidse'Leunen en het VW te Venray. Werkgroep Wandelpaden Leunen A

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2009 | | pagina 11