God, Die zo ver gaat dat Hij vrijwillig de toekomst vergeet, opdat Hij ons nu kan vergeven!" Maar wie lauw en bijna onverschillig biechtte, maakte hij door zijn eigen tranen duidelijk hoe afschuwelijk deze houding is: "Ik huil omdat u niet huilt", zei hij. "Als de Heer maar niet zo goed was! Maar Hij is zo goedl Men moet wel een barbaar zijn om zich tegenover zo'n goede Vader zo te gedragen!" Al zijn penitenten leerde hij bidden: "Mijn God, verleen mij de genade U zoveel als maar mogelijk lief te hebben", (wordt vervolgd). Pastoor C. Müller Op 11 augustus bereikte ons het droeve bericht dat onze Erevorst en Aid Prins, Jan Martens overleden was. Jan is 82 jaar geworden. Jan was een man die met hart en ziel leefde voor 't Knölleke. Vanaf 11 november tot en met aswoensdag genoot hij met volle teugen. Ook zijn vrouw Trijn genoot en zorgde dat Jan's spullen gewassen en gestreken klaarlagen. Aan Trijn had Jan altijd grote steun. In 1966 kwam Jan bij de raad van Elf,in 1968 werd hij verkozen tot prins Vanaf 1969 stond Jan onafgebroken langs zijn Prinsen als Vorst van de Knöllekes. Bijna 20 jaar deed hij dit met volle overgave. De laatste jaren kon Jan het niet allemaal meer bijhouden, maar als we vroegen zullen we je ophalen, dan lachte hij en zei volmondig ja. Jan een echt Carnavalsmens is ons ontvallen. Jan bedankt voor alles watje voor 't Knölleke hebt gedaan. Wij wensen Trijn, familie en vrienden veel sterkte in deze moeilijke tijd. Bestuur, leden, ereleden en Aid Prinsen van 't Knölleke. KBO AFDELING LEUNEN H.Mis voor onze gestorven leden. Op zondag 30 augustus gedenken wij in de H, Mis die om 09.30 uur in onze St. Catharinakerk in Leunen zal worden opgedragen onze leden die het voorbije jaar van ons zijn heengegaan. Graag bevelen wij deze H. Mis bij u aan en blijven zo in gedachten en gebed verbonden met onze gestorven leden.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2009 | | pagina 6