Volgende week GEEN Ruuper. In week 36 komt de Ruuper weer. 17 Dorpsraad Veulen De kermis staat weer voor de deur! Na 10 jaar Caijump staat er dit jaar weer iets nieuws te gebeuren: Carpush. We hebben samen in overleg met kastelein Antonie, firma Regter en de dorpsraad besloten voor een nieuwe opzet. We hebben ervoor gekozen om de kermis een nieuwe locatie te geven. Deze komt nu voor het café. de zaal en op de parkeerplaats te staan. De weg wordt daar afgezet. Daarmee hopen we dat het kermis- gevoel nog meer tot zijn recht komt. Ook wordt de Vlies ermee ontlast met het extra verkeer en het zebrapad geeft ook meer veiligheid. We kunnen ons weer vermaken met: o de snoepkroam o Botsauto's 1.00 o Draaimolen 0.80 o Schiettent o Grijpkraantjes€ 0.50 o En voor de verandering eendjes vangen. De openingstijden blijven ongewijzigd. Zaterdag 5 september na de H.mis om 19.00, Zondag 6 september om 14.00, Maandag 7 september om 16.00 komt clown Ron Ballon en laten we weer ballonnen in de lucht. Dinsdag 8 september om 16.00 uur. Deze dag wil de dorpsraad nog iets extra's doen. We geven de Veulense kinderen en jeugd tot 16 jaar één keer de mogelijkheid om een draai te geven aan het RAD VAN FORTUIN waarmee ze verschillende prijzen kunnen winnen die ze kunnen inwisselen op de kermis. Dit begint om 18.00 uur en eindigt om 19.30 uur. We hopen dat het weer een gezellige kermis wordt. Als er problemen zijn of vragen dan kun je terecht bij Gerdie Janssen. Zij is tijdens deze dagen de contactpersoon Tel: 06-12817500. Dorpsraad Veulen.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2009 | | pagina 18