Caselse Bierfeesten T^\14 Kindermarkt. Straattheater en Schminken Boer zoekt Optredens Bl0"e©. Zondag 28 Juni 2009, Locatie Mathiasstraat Castenray Vanaf 11.00 uur. Battle of the buurten 6 teams strijden om de felbegeerde wisselbeker. Welk team zal zich dit jaar het beste voorbereid hebben. Vrijmarkt Dit jaar wederom op de bierfeesten de vrijmarkt!! Van alles te zien voor jong en oud! Aanvang 11.00 uur Opgeven kan nog bij gerd van der sterren bg@telfort.nl Wegens enorm succes ook dit jaar weer de kindermarkt, hier zullen kinderen hun spulletjes verkopen, op het bierfeesten terrein Tijdens de battle of the buurten en de braderie zal het publiek vermaakt worden met straattheater en hilarische flaters van de battle of the buurten. Voor de kinderen is er een springkussen en ze kunnen geschminkt worden. Dit jaar de 12" editie met als thema boerin zoekt?, Er zullen rondom dit thema diverse spellen te doen zijn en ook zullen er diverse bands de dag een leuk karakter geven. De winnaars van de playbackshow mogen het spits afbijten en zij zijn dan nu ook alweer hard aan het oefenen. Vervolgens komt de folkloristische dansgroep Hakkespits een mooie demonstratie geven van hoe het dansen oorspronkelijk bedoelt is. Hierna is het de beurt aan Escape een band met jonge enthousiaste artiesten. Hertog jetje, de jongens uit eigen dorp mogen dan het feestterrein op de kop gaan zetten en dit moet zeker lukken want ze kennen het publiek en ze staan immers al voor de 3® keer op de bierfeesten. Als afsluiting heeft de organisatie de oostrumse feestband 8 vur elluf weten te strikken. Zij maken muziek voor jong en oud en weten wel wat een feestje bouwen inhoud. Natuurlijke wordt er voor de inwendige mens ook goed verzorgt en zijn er weer vele speciale bieren te proeven. Tot ziens op de Caselse Bierfeesten 2009 op Zondag 28 Juni a.s.ll

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2009 | | pagina 15