CUPPEN autobedrijf - onderhoud en reparatie van alle merken -APK - airco service - schade herstel - ruit reparatie vervanging 7^ Zuivelweg 2d - 5809 EA Leunen Tel. (0478) 51 40 53 - fax (0478) 51 49 93 omm* 'nternet: www.autobedrijfcuppen.nl DuVAb e-mall: info@autobedrijfcuppen.nl 10 Leunen 5+2 - Venray Dames 2+Selectie Leunen: 3-4 De voor de 3e keer georganiseerde N.P.C. was wederom een groot succes. De ondanks het weer in grote getale toegestroomde toeschouwers zagen hoe Venray Dames 2, in de gelederen versterkt met de voormalige keeper van FC Eindhoven en de keeper en de mid-mid van Leunen 1, met één goal verschil won van Leunen 5+2. Het ging lange tijd gelijk op, maar de dames openden de score na knullig verdedigen van de thuisploeg. De toon was meteen gezet, want niet lang daarna viel ook de 0-2, die overigens van de voet kwam van de keeper van Leunen 1, die voor de gelegenheid de mid-mid positie bij de dames vervulde. En daar bleef het niet bij. De "dames" kregen zelfs nog een penalty in de schoot geworpen na een grove overtreding van Bart, die voor de afwisseling eens niet in het doel stond, waan/oor hij ook een gele kaart moest incasseren. De penalty werd benut zodat de thuisploeg op achterstand bleef staan. Leunen deed nog wel wat terug. Pascal scoorde met het hoofd uit een corner en Daan wist zelfs 2 maal ex FC Eindhoven keeper Jaap te verschalken. Maar het was niet genoeg, want ook in de 2e helft bleek de Mannschaft van Venray de betere ploeg. Het werd uiteindelijk 3-4 in het voordeel van de bezoekers die daarmee voor de eerste keer in de geschiedenis van de Natte Proemen Cup van Leunen wisten te winnen. Na de wedstrijd werd de bekende NPC wisseltrofee met de grote oren uitgereikt aan gelegenheidsaanvoerders Anny (Gijs) en Mia (Jaap) van Dames 2, waarna er nog penalty's werden genomen op de 4 keepers van Leunen en Venray. Tot slot barbecuede iedereen nog lang en gelukkig.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2009 | | pagina 11