3 Kroniek Parochiecluster Leunen-Veulen-Heide week 21 Gedoopt Op zondag 17 mei 2009 werd in de kerk van Leunen gedoopt: Maud Jenniskens (Enge Steeg 1) We wensen de dopeling Gods zegen toe. Uitvaarten in Leunen Middels een avondwake op zondagavond 17 mei en een uitvaart op maandag 18 mei 2009 hebben we afscheid genomen van mevr. Toos Claessens-v.d. Weijer (80)woonachtig aan de Steegse Peelweg 2a. Als parochiegemeenschap hebben we tevens afscheid genomen van mevr. Thea van Meijel-Aben (67), woonachtig aan van Megenstraat 8. De avondwake vond afgelopen maandagavond plaats. Haar uitvaart vond dinsdag 19 mei plaats. Beiden zijn bijgezet op het kerkhof te Leunen. Mogen zij rusten in vrede. Week Nederlandse Missionaris 2009 leder jaar wordt ten bate van het werk van de Nederlandse missionarissen in het buitenland een kerkdeurcollecte gehouden. Deze collecte zal komend weekend - 23/24 mei - plaatsvinden. Graag bevelen wij deze collecte aan uw milddadigheid aan. Doopvoorbereiding In ons dekenaat volgen alle ouders, die in een van de parochies in en rondom Venray hun kind willen laten dopen een zogeheten algemene doopvoorbereidingsavond. Deze vindt eens per maand plaats in een ruimte achter de Paterskerk (Leunseweg 5). De doopvoorbereiding begint telkens om 20.00u. In verband met de planning van die avonden, gelieve die ouders die hun kind willen laten dopen zich ten minste 6 weken vóór de doopdatum te melden bii pastoor Müller. Wanneer men met hem een datum heeft afgesproken, kan men zich vervolgens opgeven voor de betreffende algemene doopvoorbereiding. Vooraf volgt overigens nog een kennismaking (huisbezoek). Informatie terzake ontvangt met van de pastoor. Deelname aan de doopvoorbereiding geldt ook voor die ouders van wie een ouder kind reeds gedoopt is. Ter overweging "Alleen met het hart kun je goed zien. Het wezenlijk is voor de ogen onzichtbaar." (A. de Saint-Exupéry) Pastoor C. Müiler

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2009 | | pagina 4