5 Vastenaktie: Ontmoet de ander!!! De cluster Leunen Veulen Heide hebben gekozen voor het project van Wiljo Fleuren in Ghana. Wiljo is vorig jaar overleden, maar zijn ondernemingen in Ghana worden voortgezet. Voor het slaan van putten voor drinkwater en het bouwen van scholen voor onderwijs is geld nodig. Mensen die willen doneren kunnen geld overmaken naar stichting Calebas. Bankrekening Rabobank nr: 1269.84.077 Op vrijdag lo april a.s. houden we weer een kledinginzameling. Jot ?.0O uur kunnen alle mensen van Leunen, en daarbuiten natuurlijk, hun oude kleding, schoenen, oude dekens en gordijnen e.d. bij de ingang van de school inleveren. Hen en ander dient wel in gesloten plastiek (vuilnisbakken te worden aangeleverd. OUD PAPIER OUD PAPIER Op maandag 06 april 2009 a.s. haalt de E.W.L. weer oud papier op. Diegene die buiten de route wonen kunnen 's avonds tussen 18.00 en 19.00 n uur hun oud papier afleveren bij de papierkorf op de parkeerplaats bij gemeenschapshuis 'de Brink'. Wij vragen U vriendelijk om het papier stevig te bundelen of in dozen te verpakken. S.v.p. niet in plastic zakken of houten kistjes! Bij voorbaat dank voor Uw medewerking!! Bestuur E.W.L. de Meent tCledinejinzamclin^ Ook op donderdag 9 april a.s. (van 3.}0 - 1 /.OO uur) kunnen zakken op school al worden ingeleverd. D= zakken kunnen dan op de bühne van de aula worden gezet. Voor nadere informatie kunt U zich wenden tot de Eerste Wijkvereniging Leunen, Toon Janssen, tel.nr. 510879 Basisschool

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2009 | | pagina 6