Sieraden maken rouwen amen Veulen 31 Donderdag 2 april gaan we de ketting maken onderleiding van Sandra Rasing. Voor diegene die zich hier voor hebben opgegeven de avond begint om 19.00 uur in de Hoefslag. Natuurlijk zijn leden die geen ketting maken altijd van harte welkom om een kopje koffie te komen drinken, en te komen kijken naar het sieraden maken. Net als vorige jaren wil de Dorpsraad, samen met de collectanten, de landelijke collectes in Veulen gebundeld ophalen. Dit houdt in dat er niet meer voor iedere aparte collecte een collectant aan de deur komt, maar dat er in de week van 5 t/m 12 april, "de week van de goede doelen een collectant aan de deur komt die uw bijdrage voor de landelijke collectes van 2009 in een keer ophaalt. De Dorpsraad heeft voor het houden van deze gezamenlijke collecte een vergunning gekregen van de gemeente Venray. Nieuwe voorwaarde voor het krijgen van deze vergunning is dat het geld opgehaald wordt in collectebussen. De Dorpsraad heeft voor deze bussen gezorgd. Deze week ontvangt ieder gezin in Veulen een brief met de benodigde informatie en een lijst waarop de bijdragen voor de individuele collectes ingevuld kunnen worden. De enveloppe met de lijst en uw bijdrage wordt door een collectant op dinsdag 7 of woensdag 8 april 2009 opgehaald. Let op uw brievenbus deze week! Groetjes Het bestuur Beste inwoners van Veulen, Dorpsraad Veulen Vriendelijke groeten, Dorpsraad Veulen en alle collectanten van Veulen

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2009 | | pagina 32