11 ONS GENOT'X® RIJVERENIGING ONS GENOT www.ruitersportleunen.nl Uitslagen 28-29 maart Finale Kür op muziek - Ermelo Zondag 29 maart waren de Nederlandse Kampioenschappen Kür op muziek voor viertallen op het KNHS-centrum in Ermelo.Het viertal pony's van Ons Genot haalde hier een mooie vierde plaats. Heel vroeg, zeker gezien de klok die verzet was, vertrokken de ruiters van Ponyclub Ons Genot naar Ermelo waar ze al als le om 10.00 moesten starten. Maud Verstappen met Full mountain's Alion, Luca Naus met Full mountain's Melissa, Mandy Pelzer met Full mountain's Manou en Kiki Bergsma met Wild Riddem zetten in de ring het beste beentje voor. Jessie Houben met Sterhoeve's Donja was deze keer als reserveruiter mee gereisd om in geval van nood in te kunnen springen. Het 4-tal stond onder leiding van Loes Geelen. Ze begeleidde de 6 ruiters die zelf de kür hebben samensteld en de muziek uitzochten. Het 4-tal begon onwennig en zenuwachtig aan de proef in de hele grote mooie hal met veel aankleding en heel veel bloemen. De natuurlijke klok speelde ook een beetje mee maar toen de ruiters eenmaal de muziek hoorde klinken kwamen de beentjes van de grond en de glimlach op het gezicht van de ruiters. Iedereen was heel tevreden over de ruiters zeker gezien het feit dat het voor de ruiters het le seizoen was dat ze samen kür op muziek reden. Voldaan en tevreden met een mooie 4e plaats en beste van Limburg keerde iedereen voldaan huiswaarts. Proficiat aan alle ruiters en hun begeleidster! Pony's - Druten Dressuur klasse B: Kiki Bergsma met Wild Riddem 2e prijs 2e prijs

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2009 | | pagina 12