9 realiseren. Om 12.30 uur zal het bord onthuld worden door de hoofdsponsoren. Dit alles onder de vrolijke tonen van joekskapel Naovenant. Aansluitend spelen de senioren 1 om 13.00 uur hun wedstrijd tegen BI O 1. Het zou natuurlijk geweldig zijn als Leunen-Veulen-Heide massaal op het Sportpark aanwezig zou zijn om dit mee te maken. PUPIL VAN DE WEEK Tevens is zondag 5 april is de eerste thuiswedstrijd van de Senioren 1 tegen BIO waarbij weer wordt gestart met de pupil van de week. Elfi Leenders mag deze wedstrijd van dichtbij meemaken. Kom kijken!! Maandag 6 april traint het cluster in Leunen: 14/16 van 18.45-20.15 uur 19 van 20.15 uur tot 21.45 uur Hallo mensen van Leunen, Veulen en Heide. Ook dit jaar komen onze leden weer bij u aan de deur voor onze jaarlijkse donateursaktie. Deze Aktie zal gehouden worden van dinsdag 31 maart t/m zaterdag 4 april. Onze leden komen dan bij u aan de deur voor een donatie. Donateurskaarten kosten 2,50. Hieraan zit een lot gekoppeld waarmee u enkele leuke waardebonnen van Texaco Tankstation De Aide Smidse kunt winnen. De uitslag van deze loterij zal in de Ruuper en het Hets Krentje worden gepubliceerd. Natuurlijk kunt u ook een vrijwillige bijdrage aan onze leden geven. Het gaat er tenslotte om, dat Oranje-Wit mede door het slagen van deze Aktie een gezonde club zal blijven, waar we in Leunen nog lang plezier aan mogen beleven. Alvast bedankt namens bestuur en alle leden van Oranje-Wit. Leunen Veulen Heide

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2009 | | pagina 10