5 13. Ingekomen Verslag afgevaardigden; - Dorpsradenoverleg (Jeroen en Rien) - Werkgroep Wandelpaden Leunen (Ed Stevens) - Lokaal Historisch Platform (Herman Holtackers) 14. Rondvaag; 15. Sluiting. Met vriendelijke groet, Ed Stevens Secretaris Aan alle inwoners van Leunen Rondje Leunen. Onder dit motto heeft de gemeente. KBO groenploeg, Basisschool De Meent en de dorpsraad een rondgang door Leunen gedaan. Alle zaken die verband houden met het onderhoud aan groen, trottoir en wegen, maar ook overlast e.d. werden bekeken. Op verschillende plaatsen zal nieuwe beplanting moeten komen om de groenstroken wat op te fleuren. Het pad tussen Brinkplein en Catharinastraat wordt verbreed. Het voetpad tussen Brinkplein en Gussenstraat wordt verbeterd. Zo waren er nog meer kleinere en grote punten die aandacht kregen. Maar als hoofdpunt en rode draad in onze tocht door Leunen was toch wel de hondenpoep. Overal lag poep bijvoorbeeld op en langs het voetpad naast school. Kinderen nemen de poep aan hun schoenen mee de school in of naar huis. In de vele groenstroken lag poep, de KBO groenploeg moet door de poep baggeren, om te zorgen dat de groenstroken er netjes bijliggen. Hondenbezitters, denk eens na waar je de hond uitlaat en ruim de rommel zelf op. Je wordt echt wel gezien als vervuiler van onze leefomgeving. Die paar mensen mogen het niet voor alle andere die wel keurig de hondenpoep opruimen verzieken. We vinden dat dit moet stoppen voor een mooier Leunen. Alvast hartelijk dank voor jullie medewerking. Dorpsraad Leunen

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2009 | | pagina 6