Veilig Verkeer Nederland 3 Vastenactie 2009 Traditiegetrouw wordt in de Vastentijd de zogeheten Vastenactie gehouden. Daarbij wordt in iedere parochie een collecte gehouden voor een goed doel. Als parochiecluster willen we dit jaar het project ondersteunen, dat destijds door Wiljo Fleurkens uit Veulen is opgestart. Wiljo Fleurkens kwam op 12 oktober 1965 ter wereld en bracht vele jaren door in Afrika, met name in Ghana. Aldaar heeft hij als ontwikkelingswerker veel voor mensen mogen betekenen. Op 10 maart 2008 overleed hij aan de gevolgen van een ernstige ziekte. Wiljo werd slechts 42 jaar. Op Goede Vrijdag (21 maart 2008) vond in Veulen zijn uitvaart plaats. Tijdens een voorlichtingsavond op vrijdag 27 maart 2009 in Gemeenschapshuis "De Hoefslag" te Veulen, zal over zijn project nadere informatie worden verstrekt. De bijeenkomst begint om 19.30u. U bent van harte welkom. We maken de parochianen van Leunen er op attent dat bij deze editie van De Ruuper een zakje voor de vastenactie is gevoegd. U kunt uw vastenzakje deponeren in een van de daarvoor bestemde collectebussen in de kerk van Leunen. We danken namens het project van Wiljo Fleurkens hier alle donateurs. Ter overweging "Verbeter in jezelf wat je fout vindt in anderen" (Thomas Sprat). Pastoor C. Müller KBO AFDELING LEUNEN jOp woensdag 22 april organiseert de afdeling Venray van *de KBO Limburg een opfriscursus voor senioren. tDe cursus begint om half 2 in De Kemphaan. Aanmelden via een E-mail aan m.wiinhoven@hccnet.nl of stop een briefje met Naam, Adres, Postcode en woonplaats in de brievenbus op Luzerne 5 in Venray. Aan deze middag zijn geen kosten verbonden.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2009 | | pagina 4