Leunen - Veulen - Heide Limonadeconcert 19 Op zondagochtend 7 maart j.l. verzorgde Harmonie St. Catharina een limonadeconcert in het Raaylandcollege. Er werden vele bekende muziekstukken gespeeld, die voor de kinderen erg herkenbaar waren. Zo kwamen o.a. Rapunzel, The Lion King, Alladin en Pocahontas voorbij. Er was een echte tovenaar en spannende filmbeelden bij de muziek. Anouk Pouwels zong een heel mooi lied. De opkomst was overweldigend! De kinderen genoten zichtbaar met volle teugen. Er kan worden teruggekeken op een zeer geslaagd concert. We hopen vele gezichten nog eens terug te zien op een concert of misschien zelfs als spelend lid. Want nog leuker dan naar muziek luisteren, is het zelf maken van muziek! Uitslag kleurplatenwedstrijd Groep 1/2: 1e prijs Tijmen Poels 2e prijs Lisa v.d. Voort 3e prijs Swen Halferkamps Groep 3/4/5: 1e prijs Charlotte 2e prijs Julia Loenen 3e prijs Damien Groep 6/7/8: 1e prijs Teuntje Schrama 2e prijs Wouter Lenssen 3e prijs Lindy Smets Uitslag posterwedstrijd De posters van groep 1/2 van basisschool Antonius uit Veulen en van groep 6/7/8 uit Heide kregen een eervolle vermelding. De prijs (een prachtig schilderij van Rapunzel, geschilderd door Peter Peters en een lekkere traktatie) ging naar groep 5/6 van basisschool Antonius uit Veulen! De Meent De Meent De Meent De Meent De Meent De Meent De Hei De Meent De Hei Op de website van Harmonie St. Catharina, htto://harmonie.leunen.nl zijn binnenkort heel veel kleurplaten en foto's van het concert te zien. XPnmnmE si

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2009 | | pagina 20