Stichting L.E.O. Hallo dames 17 Op donderdag 13 maart is er weer een dag voor alleengaanden. Deze wordt gehouden in Meerlo zaal 't Brugeind. Deze dag begint om 9.30 uur en duurt tot 16.00 uur. Het onderwerp is "pluk de dag met geur en kleur. 'S Morgen wordt er een lezing gegeven over wat zie jij er goed uit. In de middag is er een informatiemarkt met diverse stands over het uiterlijk, zoals kleur, kleding huid- en haarverzorging en het zelf maken van sieraden. Ook worden er demonstraties gegeven. Voor een lunch wordt gezorgd. Het is een dag om elkaar te ontmoeten en gezellig met elkaar door te brengen. Hier kunnen zowel leden als niet leden heen. De kosten voor deze dag bedraagt voor de leden 7,50 en niet leden 18.00. Je dient zelf voor vervoer te zorgen om in Meerlo te komen. Opgave graag bij Annie Janssen voor vrijdag 13 maart. Wegefïs de opvoering van het toneelstuk van Comedia is Café LEO op zaterdag 28 maart gesloten. Maar, we hebben een alternatief! We gaan namelijk met de bus naar discotheek PM in Moers in Duitsland. Kaarten zijn vanaf aanstaande zaterdag te koop aan de bar in café LEO voor C8 per stuk. We vertrekken om 20.45 uur vanaf het kerkplein te Leunen en zullen rond 02.30 uur weer vertrekken vanaf de parkeerplaats bij de PM richting Leunen. Denk aan fatsoenlijke schoenen als je mee gaat, want sportschoenen zijn in de PM niet toegestaan! Zaterdag 28 Maart GESLOTEN - BUSREIS PM Café LEO is op zaterdagen geopend van 20.00 tot 23.00 uur. Iedere eerste zaterdag van de maand is het LEO Laat en dan is het café geopend van 20.00 uur tot 01.00 uur. Limburg

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2009 | | pagina 18