14 JE UGD-DORPEN-COMPEmriE Inleveren uiterlilk zondag 8 maart 2009. Leunen, februari 2009 Aon alle jeugdleden en hun ouders. ^lENIQINO Het nieuwe tennsseizoen staat weer voer de deur. De voorbereidingen hiervoor zijn in volle gang. Een van de jaarfpts terugkerende evenementen is de Om op tijd met de planning klaar te zijn hebben we nu al jullie Inschrijvingen nodig. De jeugd-dorpen-competitie start begin april. Een team beslaat uit minimaal 4 en maximaal 6 jongens en/of meiges en speelt 6 of 8 wedstrijden, afhankelijk van de poulegrootte. De samenstelling van de teams is afhankefijk van de inschrijvingen. Probeer, indien mogelijk, zeif een groepje te maken. Per wedstrijd 'worden er 4 dubbelpartijen gespeeld (jongens-dubbel, meisjes-dubbel en/of mixed-dubbel). Elke partij duurt 45 minuten, indusief de ins Deeltijd en je speelt maximaal 2 partijen per wedstrijd. De speeltijden zijn als volgt: Woensdag van 14:00 -15:30 uur beginners Woensdag van 17:30-19:00 uur gevorderden Vrijdag van 17:30 -19:00 ver gevorderden (leeftijd tot ca. 10 -11 jaar) (leeftijd tot ca. 13-14 jaar) (leeftijd tot 17 jaar) Om mee te kunnen doen moet je minimaal 1 jaar getennist hebben en je moet de spelregels en de puntenteffing kennen. Als je nog niet zover bent. is het verstandig om nog een jaarljo to wachten met de dorpenccmpetitie Opgeven kun je door onderstaand strookje in te vullen en inleveren bij Annefes Pouwels, Vullingstraat 12 We zullen ook dit jaar weer een beroep doen op do medewerking van ouders voor het vervoer en begeleiding bij de wedstrijden. Deelname aan de dorpencompetitie is gratis voor jeugdleden. Jeugdcommissie Tennisvereniging Leunen. Veulen, Helde. -XXX- Deeinemer(s) jeugd-dorpen-competitie 2009 Akkoord ouders:(kanatktmv (Inleveren uiterlijk zondag 8 maart bij Annelies Pouweli, Vulllngalruut 12

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2009 | | pagina 15