11 OPTOCHT 2009. 11. Knóllekes en Knöllinekes. Ondanks de sombere berichten(crisis, het weer)kunnen we zeggen dat de optocht 2009 geslaagd is te noemen. Mooi op tijd hebben de Leunse mensen die daar hoog boven in de hemel zitten de brand en tuinslangen gevonden om te zorgen dat wij hier droog als toeschouwer of deelnemer konden genieten van de optocht. Ook wij als commissie willen de deelnemers en het publiek bedanken want net als andere jaren,, zonder optocht geen publiek,, en zonder publiek zullen de optocht deelnemers het ook zo snel een keer aflaten weten. Ook dit jaar gaven we 26 nummers uit en deden er aan de optocht een kleine 360 man mee en daarmee zitten we aan de score van de laatste jaren. Verdeeld waren deze mensen over wagens,grote groepen middel, klein, muziek, jeugd eenlingen wat weer zorgde voor een goede mix van jong en oud. Nog even zonder de andere wat te kort te willen doen willen we vermelden dat het Overbroek voor de 33 keer aan de optocht deelnam. Veel goede kritieken kregen wij als commissie en dat niet alleen voor onze nieuwe jassen die we tot onze grote verrassing mee kregen van de vereniging op de receptie van Prins Geert maar ook over de hele organisatie betreffende de optocht. Dan de jury, ook zij zijn bedankt voor hun toch steeds moeilijke taak om de deelnemers met hun creatie te beoordelen, zullen we zeggen, tot volgend jaar. Dit jaar nieuw in de optocht de publieks en actualiteits prijs wat ook erg goed is aangeslagen. Daarom nogmaals allen die zich voor deze optocht hebben ingezet BEDANKT tot volgend jaar. De commissie G.Keijsers,W.Thoone,H Janssen

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2009 | | pagina 12