8 OPTOCHT. 2009. 8. Knöllekes en Knöllinekes. Op straat in Leunen staan voor de optocht 25 nummers. Tot op dit moment (15.00uur zondagmiddag) zijn er daarvan 15 weggegeven dus kan er echt nog wel wat bij Daarom maar eens beginnen aan de laatste reclame slogan. De jeugd (dat deed ons deugd) heeft dat zeker geweten die kwamen met verschillende opgaven op de jeugd prinsen receptie En dan,HAY,„ (beschermhieer) wör blieft Noavenant bescherm ze, die wurre kalt en stief langs de kant. Ja ja we hebben graag mooie vrouwen in de optocht daarom heeft bij voorbeeld het winnende liedje nog un tiedje. Zie het verder maar als humor want je moet soms wat verzinnen om wat zieltjes te winnen, want wat zegt een bekend spreekwoord hoe meer zielen zo veel meer zonden Ook zijn er nog mensen waarvan wij denker te weten dat die aan de optocht mee doen maar waarvan wij nog niks hebben gehoord daarom graag geef je op Mijn Vader (hij was toen net zo wijs als ik nu) zei altijd watje nu kunt doen moetje niet uitstellen tot morgen en zeker niet in dit geval want over,over,over morgen is het te laat. Zo, de commissie heeft de afgelopen weken genoeg van zich laten horen of wel reclame gemaakt voor de optocht, daarmee zit ons schrijven er bijna op ,ons rest nog een keer een blad vol te schrijven. Volgende week het laatste nieuws en de opstelling in de Ruuper waarna het spel op de wagen kan. Bij deze zegt de commissie bedankt voor het lezen van de stukjes en de opgaven en wie nog wil, het kan nog tot 14-2-2009. De optochtcommissie G.Keijsers ,W.Thoone,H.Janssen.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2009 | | pagina 9