OPTOCHT 2009. 7. 10 Rnöllekes en Knöllinekes. Waar, O waar blijven onze desippelen die in 2009 de optocht mee gaan tippelen. Heel, heel langzaam (zelfs in Leunen lijkt het wel crisis) komen de aan meldingen voor de optocht binnen. Nu zijn dat wel gewend van de afgelopen jaren maar toch. Mensen als jullie deze Ruuper lezen is het 3 of 4 februari dat wil zeggen ongeveer 10 dagen voor het einde (14-2-2009) van de inschrijftermijn, wie hier na komt is te laat. Wij willen de optocht opstelling in de Ruuper zetten daarvoor moet de kopie op 16-2 bij de redactie zijn. De commissie wil de optocht op zondag in elkaar zetten dus, als je weet wij doen mee geef je dan op dan kunnen wij ook verder. Opgave bij G.Keysers telefoon 580260 of op zijn huisadres Vullingsstraat 42 tussen 18.00-20.00 uur. Als de opgave er is zal de commissie of een bezoekje afleggen of telefonisch contact op nemen. Verder; de jury is benaderd en weer bereid gevonden om naar eer en geweten de deelnemers te beoordelen en op die plaats te zetten waar ze in hun ogen horen te staan. Denk ook nog aan de extra (actualiteit) prijs, wie hier mee het origineelste voor de dag komt wint deze extra prijs. Elke deelnemer moet W.A verzekerd zijn. Een wagen dient te zijn voorzien van een brandblusser. Verder veel sucses,denk aan de opgave ,en dan als laatste, de groeten van de commissie. G.Keysers,W.Thoone,H.Janssen Genoeg gezien? Clarissa Mis het nietHH Comedia, 22, 28 en 29 maart '09

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2009 | | pagina 11