5 Het lokaal historisch platform: zijn opzoek naar een scanapparaat A3. Indien u iemand kent die een dergelijk apparaat zou willen aanbieden aan het lokaal his torisch platform kunt u contact opnemen met onze secretaris. De werkgroep website: De dorpsraad is bezig met het herzien van de website De dorpsraad heeft ingestemd met een voorstel om voor de website van de dorpsraad aansluiting te zoeken bij dorpenvenray.nl, een collectief waarin alle dorpsraden van de Gemeente Venray vertegenwoordigd zijn. Op dit moment worden de financiële consequenties geanalyseerd. Jeugdcampagne I Jeugddebat De dorpsraad doet een beroep op de Leunse Jeugd tussen de 12 en 18 jaar, om zich te melden als er interesse bestaat in een Jeugdcommissie of een Jeugd- dorpsraad. Er bestaan mogelijkheden voor de jeugd om met eigen ideeën, initia tieven te komen waarbij de Gemeente Venray financiële middelen ter beschik king stelt. Heb je interesse, meld je dan via de secretaris van de dorpsraad. De uitgebreide notulen zijn te vinden op de website. Namens de Stichting Dorpsraad Leunen Secretaris Dorpsraad Leunen Winterwandeling in de Leunse Paes Op Zondag 8 februari '09 verzorgt de Werkgroep Wandelpaden Leunen een winterwandeitocht in het natuurgebied de Leunse Paes. Tijdens de wandeling zullen leden van WWL tijdens het wandelen u informeren over flora en founa in de Paes. De natuurwandeling start om 10:00 uur vanaf het informatiebord bij de kerk te Leunen. De wandeling duurt ongeveer 2,5 uur en is 10 km lang. Rond de 6 km is er een pauze bij het AS- restaurant. Deelnamen is gratis en aanmelden is niet nodig. Goed schoeisel en kleding wordt aanbevolen. De folder van de natuurwandelroute de Leunse Paes is voor €1,50 te koop bij "Texaco De Aide Smidse" Leunen en het VW te Venray. Werkgroep Wandelpaden Leunen

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2009 | | pagina 6