de Meent Vormsel Op vrijdag januari a.s. iullen kinderen van groep S in de viering van ?,00 uur het M- V°rmsel krijgen toegediend door deken .^meets van het Dorpsraad Aan alle inwoners van Leunen Verslag van de openbare dorpsraadvergadering 19 januari jl. Tijdens de openbare dorpsraadvergadering van 19 januari jl. heeft de door de Gemeente Venray benoemde projectleider Tjerk Bouwman uitleg gegeven over de tijdsplanning en projectorganisatie van het project Centrumplan Leunen. Tjerk Bouwman komt maandelijks in de dorpsraadvergadering verslag uitbrengen over de voortgang van het project. "Verkeersveiligheidsplan Leunen" Op verzoek van de dorpsraad en de werkgroep verkeersveiligheid heeft de Ge meente Venray alsnog ingestemd met de geuite wens om aan twee zijden van de Van Berlostraat een trottoir aan te leggen. In het oorspronkelijke plan van Gemeente Venray was slechts voorzien in een trottoir aan de noordzijde van de Van Berlostraat. De werkzaamheden starten direct na carnaval. Door de Ge meente Venray wordt een uitvoeringsavond georganiseerd om de direct betrok kenen te informeren, over praktisch zaken als planning, omleiding, pakeren tij dens de werkzaamheden en bereikbaarheid. Voor de dorpsraadvergadering van 16 februari wordt Piet Kroft van Match uitge nodigd. De volgende punten zullen met hem worden besproken: - Opstellen van een databank voor vrijwilligers en verenigingen in Leunen. - Vrijwiliigersverzekering gemeente Venray, wie/wat/hoe? - DOP- project dorpsconciërge. De werkgroep kunstwerken is alle kunstwerken van Gusse Wie in kaart aan het brengen. Dit met de bedoeling om zijn kunstwerken voor Leunen te behouden waar dit mogelijk is. De werkgroep verbeteren entree's zal in de dorpsraadvergadering op 16 februari '09.met een stappenplan komen om te bespreken. 5asiiochool dekenaat Venra,y—kjennep. LEVWEH E.L.E.M. (Ed) Stevens Secretaris Dorpsraad Leunen P/a Vicarieweg 17 5809 BP Leunen 0478-510332 a secretaris@dorpsraadleunen.nl http://www.dorpsraadleunen.nl/ Bankrekening: 12.81.01.210

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2009 | | pagina 5