3 Kroniek Parochiecluster Leunen-Veulen-Heide Schilderbeurt banken nieuw gedeelte kerk Leunen Terwijl ik dit schrijf zijn thans diverse vrijwilligers in de kerk van Leunen bezig de lichte banken in het nieuwe deel van de kerk op te schuren. Na vele jaren trouwe dienst is het nodig dat ze opnieuw gelakt worden. De werkzaamheden zullen naar verwachting in de loop van de volgende week afgerond zijn. Graag danken we de betreffende vrijwilligers voor hun werk voor de kerk. Vormselviering Leunen Op vrijdag 30 januari 2009 zal deken Smeets tijdens een extra H. Mis in de kerk van Leunen (welke begint om 19.00u) aan 28 vormelingen het sacrament van het heilig Vormsel toedienen. Het kinderkoor van Heide zal de H. Mis opluisteren. We wensen de vormelingen een zegenrijke toekomst toe. Dat de heilige Geest hen telkens mag leiden en sterken. Overige Vormselvieringen Veulen vrijdag 06 februari 2009 om 19.0ÖU Heide vrijdag 13 februari 2009 om 19,00u Afscheid aalmoezienier De Graaf-Woutering Onlangs werd bekend dat de zeereerwaarde Heer Alexander De Graaf- Woutering door onze bisschop is benoemd tot deken van het dekenaat Horst. In verband met deze benoeming en de aanstaande verhuizing, zal de aalmoezenier op zondag 8 februari 2008 om 11,00u voor de laatste keer de Hoogmis in de Paterskerk opdragen. Aansluitend is er een afscheidsreceptie voorzien en wel in verpleeghuis Beukenrode (bereikbaar via de kerk, Leunseweg 5, dan wel via de hoofdingang (Beukenlaan 1 Ter overweging "Gelukkig de oren die het zachte gefluister van God waarnemen, maar geen aandacht hebben voor de fluisteringen van deze wereld. Werkelijk zalig de oren die niet /u/sferen naar de stem die daarbuiten klinkt, maar naar de waarheid die inwendig onderricht. Gelukkig de ogen die gestoten zijn voor de uiterlijke dingenzich met aandacht richten op het innerlijke. Gelukkig zij die doordringen in het innerlijke en zich door dagelijkse oefening meer en meer geschikt maken om hemelse geheimen te verstaan". (Uit de Navolging van Christus; Boek lil, hoofdstuk 1,3-6) Pastoor C. Müller

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2009 | | pagina 4