u "Groeten van de Vel uwe Mis het niet!!!! Comedia, 22. 28 en 29 maart 09 OPTOCHT 2009. 6 Knöllekes en Knollinekes. Als jullie deze Ruuper lezen zitten we een kleine 3 weken voor de einddatum (14-2-2009) van de optocht inschrijving, dan moet deze binnen zijn anders word het een jaar wachten om aan dit spektakel deel te mogen nemen. Dus geef je op als je weet wij doen mee, je hebt nog(elke dag word het langer licht) plus minus 20 dagen om je opgave te doen tussen 18.00 en 20.00uur tel 580260 bij G.Keysers om zodoende andere te kunnen laten genieten van jou creatie. Voor hen die werken aan een creatie (dat zijn er al verschillende) gebruik geen grove, beledigende of discriminatie teksten houd het kort maar krachtig Gebruik verder felle kleuren en maak de zaak sterk denk er aan wat het weer kan zijn. Nieuw in de optocht 2009 is,(het is nog niet te laat) wie heeft het meest actuele idee, hij, zij of hun die hier mee voor de dag komen winnen daarmee een extra prijs wat hoogst waarschijnlijk een aandenken zal zijn in de vorm van een beker met misschien wat inhoud. Dus wie verzint het actueelste idee van wat er in Leunen plaats vond of misschien plaats had moeten vinden tussen 11-11-2008 en nu. Als voorbeeld, zou carnaval in mei zijn (dan weetje leggen alle vogels een ei)dan zou dit kunnen zijn ik ben op zoek naar het eerste kievits ei. Aan allen die werken aan iets voor de optocht heb je verdere vragen of opmerkingen bel het bovenstaande nummer. Tot het volgende optocht nieuws. De commissie;G.Keysers,W.Thoone H.Janssen,

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2009 | | pagina 12