9 OPTOCHT 2009. 4 Knóllekes en Knóllinnekes. Hadden de vorige week al willen beginnen met dit onderwerp maar hadden toen met de items het blad vol vandaar nu het Overbroek/de Hoef voor de 33 keer in de optocht. Dat las ik in de Peel en Maas net voor dat we met onze vrienden groep voor de achtste keer(och jij van ronde tafel meneer) naar de Chinees gingen op oudjaar. 33 maal in de optocht dat streelt niet alleen de mensen van het Overbroek/de Hoef maar ook deze optocht commissie ,om elk jaar met een mooi, altijd nieuw idee, netjes afgewerkt aan de start verschijnen MENSEN PETJE AF. Uit hoofde van mijn beroep, toen ik daar in die jaren als postbode rondreed heb ik dit alles zien groeien. In de begin jaren zat ik regelmatig in deze tijd van het jaar aan de keuken tafel bij de mannen van het eerste uur zoals Toon Verschuren,Hay Heidens ,Wim Hermans en bij diegene die ik misschien vergeten ben of nu niet direct te binnen wil schieten. Mooi dat ,dat stokje al die jaren is doorgegeven tot zo dadelijk deze mijlpaal. Daarom denk ik te spreken namens vele andere (optocht kijkers) proficiat met jullie 33 keer zo dadelijk in de Knöllekes optocht van 2009. Nu we dus weten dat voor de optocht het eerste schaap over de dam is hopen wij de komende weken alleen maar meer schapen over dit bekend opstakel te krijgen. Dus voor meer info of opgave kunt U bellen met G.Keysers tel 580260 tussen 18.00 en 20.00 uur. Hopelijk dat we dat volgende week kunnen melden. Tot zover de groeten van de commissie. Gcrrit Keijsers,Will Thoone Harrie Janssen.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2009 | | pagina 10