4 Kroniek Parochiecluster Leunen-Veulen-Heide Kerstwens Namens de drie kerkbesturen wens ik u en de uwen van harte gezegende kerstdagen toe. Moge het kerstfeest ook voor u een nieuw begin markeren. Welkom thuis Onlangs ontvingen alle parochies in Nederland van de bisschoopen in Nederland elk een doos met een 100-tal brochures met de titel: "Welkom thuis Katholieken, wat geloven ze". De brochure wordt gratis verstrekt en is met name bedoeld voor jonge gezinnen. Mocht u interesse hebben; men kan een exemplaar van deze brochure na afloop van een van de diensten met Kerstmis meenemen. Men vindt ze nabij de ingang van uw kerk. Woord van dank Graag wil ik namens alle parochianen en kerkbesturen alle vrijwilligers en vrijwilligsters danken die de voorbije dagen zowel vóór alsook in de vieringen hun steentje hebben bijgedragen; in het bijzonder de koorleden en alle overige muzikanten, de poetsdames en hen die voor de bloemen(versiering) zorgen, alsmede hen die de kerststal hebben opgebouwd; verder de kosters, de misdienaars, de lectoren en de leden van de gezinsmisgroep, alsmede de dames die in Leunen het kerstspel tijdens de gezinsmis op kerstavond hebben georganiseerd. Dank ook aan hen die gezorgd hebben voor de kerstbomen in de kerk. Bezichtiging kerststal in Leunen Net als voorafgaande jaren zal de kerk van Leunen op de eerste en tweede kerstdag open zijn en wel van 15.00u tot 16!00u. Misrooster Oud+Nieuw 2008-2009 Oudjaar woensdag 31 dec.2008 -18.00u H.Mis in Heide -19.15u H.Mis in Veulen Nieuwjaar donderdagochtend 1 jan. 2009 - 09.30u H. Mis in Leunen (let op: reguliere tijd!) Wisseling Mistijden Veulen en Heide Bij de invoering van het nieuwe misrooster eind april 2006 Is afgesproken dat de mistijden voor wat betreft Veulen en Heide ieder jaar zouden wisselen en wel rond de jaarwisseling. Die wisseling geschiedt het nieuwe jaar met ingang van het eerste weekend; dat wil zeggen op 3/4 januari 2009. De H. Mis in Veulen op zaterdagavond vindt dan niet meer plaats om 19.15u., maar om 18.00u. De H.Mis in Heide vindt vanaf 3 januari 2009 weer plaats om 19.15u (i.p.v. 18.00u).

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2008 | | pagina 5