Eerste Wiikvereniging Leunen Handboogschutterij St. Joris. Op maandag 15 dec. en donderdag 18 dec. werd de 7de Indoorwedstrijd geschoten. Uitslag D.v.Mierlo en J.v.d.Berg schoten beiden 137 punten. Agenda. Dinsdag 23 dec. Koppel Toernooi Diana Venray Aanvang: 20.00 u. Dinsdag 6 jan. 09. 4dc Bondswed. Ysselsteyn. Aanv: 19.30 u, vert: 18.55 u. Zondag 11 jan.09. 4dc Bondswed. Griendtsveen. Aanv: 10.00 u, vert: 9.15 u Ook dit jaar is de kerstbomenverkoop en de oliebollenverkoop een succes geworden Wij willen de werkgroep van de kerstbomenverkoop hiervoor hartelijk bedanken Verder willen wij de oliebollenteams met muzikant hartelijk bedanken voor het DaKKen van de lekkere oliebollen. Natuurlijk mogen wij de plaatselijke middenstand niet vergeten Piet en Mien Martens voor het tijdelijk afstaan van een werkruimte in de keuken en het gratis beschikbaar stellen van de stroom. Enjee kappers voor het gratis beschikbaar stellen van de stroom. Aerts fotografie voor hun spontaniteit. En natuurlijk de Plusmarkt als sponsor Wij zijn ontzettend trots op jullie vrijwillige en spontane medewerking. Uitslag kerstbomen loterij; Prijswinnaars worden persoonlijk benaderd 1* prijs fam. Lemmens Reet. Nabbenstraat 6 Leunen (conservenpakket groot) 2" prijs fam. Smits Rondeveld 12 Leunen (conservenpakket middel) 3e prijs fam. van Well Bershof 9 Leunen (conservenpakket klein) Tevens wensen wij iedereen fijne kerstdagen en een gezond en gelukkig nieuwjaar!! Bestuur E.W.L. SECRETariaat:Mevr.S.CORNELISSEN Weth REINTJESSTRAAT 15809 AX LEUNEN Beste mensen van Leunen,

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2008 | | pagina 10