22 Beste parochianen: Het is fijn om namens het kerkbestuur nieuws te kunnen meJden. Afgelopen vrijdag hebben we de Ceacilia avond voor onze koorlede kosters lectoren kinderwoorddienst en de gezinsvieringgroep gevierd. In het afgelopen jaar hebben 3 nieuwe leden zich aangesloten bij het koor. Dat geeft nieuwe hoop want, misschien wasje het ook al langer van plan en vind je zingen fijn, kom dan genist eens op maandag avond mee zingen. Jan &Nel Fleurkens blijven nu ze verhuist zijn bij ons koor, mooi bedankt. Van uit zijn bestuur functie is Jan Fleurkens 14 jaar beheerder van het kerkhof geweest maar stopt nu. Je hebt deze taak met veel liefde en zorg beheerd Jan bedankt hiervoor. Er is een aanvraag naar het Bisdom ter goedkeuring voor M. Philipsen-Reintjes om met ingang perl januari te benoemen tot kerkbestuurslid. De kerkhofgroep en de K..B.0 schoffelploeg zijn met hun partners op excursie geweest op het plattelandse bedrijf van Gerrit &Karin Reintjes, We werden goed ontvangen met koffie en rabarbervlaai, waarna er overleg werd gevoerd met de gemeente over het onderhoud in het Veulen en nieuwe wensen werden aangedragen. Aansluitend hebben we een video bekeken over de ontwikkeling en de bedrijfsvoering die zijn toegevoegd aan hen plattelands bedrijfGerit gaf daarbij een duidelijke uitleg waarna we in de stallen de rabarber teelt zijn gaan bekijken. De middag werd afgesloten met een goed verzorgde koffietafel met soep vooraf. Wij willen alle vrijwilligers ook die niet: genoemd zijn heel hartelijk bedanken voor hun inzet in onze kerkgemeenschap, met de hoop dat we er samen nog een lange tijd voor Wijven inzetten. M.Geurts Gevraagd voor kerstspel Veulen. Stromatten, rieten matten of rieten tuinschermen. Melden bij Kees de Weert 0478-510966 Of mobiel06-48492583

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2008 | | pagina 23