De Pinkeltjes en De drie Musketiers Kampioen Zaterdag 25 oktober jl. werd in Zaal 't Veule de Veulense Boómstamzaagwedstrijd gehouden. Er hadden zich, diverse teams ingeschreven en met nog wat belwerk van Toon gingen we deze avond van start met 19 heren teams en 5 dames teams. Een oneven aantal in de teams is nooit ipnif en zo werden de dames Bosgoed aangemoedigd .enja hooronder luid aplaus yaagHen Katie en Amke, met moeder José als coach op de stam, zich de eerste ronde in. En natuurlijk was coach Willem van de slaaj, vorig jaar winnaar bij de dames met het team Moja- Twoja, ook weer aanwezig om de grote wisselbeker te verdedigen. En hij wilde meer Maar liefst drie heren teams had hij ingeschreven om de heren van de De Vlies/Brugpas en De drie Musketiers eens een poepje te laten ruiken. De voorronde van de dairies werd met ruime voorsprong gewonnen door Moja-Twoja, gevolgd door de Bluumkes, De Gooise Vrouwen 3° en De Pinkeltjes tekenden voor de 4e plaats. De finale ronde zette bij de dames letterlijk alles op z 'n kop, Moja-twoja kreeg het goede ritme niet meer te pakken en werd vierde, zeer klein waren de verschillen, De Bluumkes (Annie en Gerdie) werden derde, De Gooise Vrouwen (Kristel en Evelien) tweede en met slechts één seconde verschil raagden De Pinkeltjes met de zaagsters Doritha en Bianca met coach Henriötte de snelste tijd en werden zo winnaar bij de dames. Bij de heren zou het spannend gaan worden, al jaren vechten de teams van de De Vlies-Brugpas (Twan en Carlos) en De drie Musketiers (Frank en Leon) om de eerste plaats. Ze gingen ieder met z'n eigen tactiek van start, De Musketiers spaarden niets en wonnen met overmacht beide voorrondes, Twan en Carlos begonnen rustig aan, om him krachten te sparen voor de finale ronde. En daar tussenin het zeer sterke team Tanczaca Pita met de zagers Radek en Damian van coach Willem en het team Steun de Beun met Thijs van Heijst en Jos Klop uit America die zich steeds vaker in de top van het klassement zagen. Coach Luuk Derks van het t«am De Vlies-B rugpas moest met lede ogen aanzien hoe in de finale ronde na een bliksemstart Twan en Carlos de zaag muurvast in de stam zaagde en ze dit jaar genoegen moesten nemen met de vierde plaats. Steun de Beun behaalde de derde plaats en een fantastische tweede plaats voor coach Willem met Tanczaca Pita. En De drie Musketiers met coach Bas deden waar ze voor gekomen waren en zaagden ook in de finale ronde de snelste tijd. De eerste drie plaatsen zowel bij de dames als bij de heren konden allen een mooie beker in ontvangst nemen voor de verrichtte prestaties. Deze prachtige bekers werden geschonken door Anton ie Thielen. In de pauze kwam de zaal lekker los tijdens het optreden van David en José. Ook werd er een tombola gehouden met schitterende prijzen, waarvan de trekking werd verricht door het pas getrouwde bruidspaar Nico en Yvonne. Prachtige prijzen waren er te winnen, heschilfhaar gesteld door de Bokkesprong, Reintjes rozen, Janssen V.O.F eieren Verkoeijen party&vlees, Antonie Thielen Ad Knapen carnavalskleding, Elektro Piet van Staveren Ton Dirkx Technische Service, A&J Bosgoed, Boerderij winkel 't Platteland, Willem van de slaaj, Henk Aarts vlees, Tankstation Lucassen en Aller Hans. En Gerrit en Bas, bedankt voor tent en Gas. Voor foto's boomstamzagen zie: MijnAlbum.nl Hierbij wil het B.B.C. iedereen bedanken voor deze goed geslaagde en gezellige avond.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2008 | | pagina 19