16 Grote kleindiershow Op 8 en 9 november aanstaande organiseert K.S.V. Venray e.o. haar jaarlijkse kleindiershow. In het pand van het voormalige garage bedrijf van Haren aan de Raadhuisstraat bruist het dit weekend van de activiteiten. Natuurlijk worden er dieren geshowd, want daar gaat het immers allemaal om. 3e treft er de mooiste konijnen aan, de grootste en de kleinste duiven, onze grote hoenders en de wat kleinere dwerghoenders. Natuurlijk zullen de watervogels niet ontbreken, van de Carolina eend tot de blauwe sneeuwgans, het is er allemaal. Al dit moois wordt tentoongesteld in een sfeervol aangeklede ruimte, met veel groen en andere attributen. Een volière met duifjes en een welde met o.a. loopeenden maken de zaak compleet. In een stand van boerderij "het platteland' Is het mogelijk kennis te nemen van een grote sortering plattelandsproducten, fraai uitgestald. Natuurlijk is het ook mogelijk hier uw favoriete product te kopen. Dit jaar is er weer een grote verkoopklasse. Mensen die geïnteresseerd zijn in onze hobby kunnen hier mogelijk een goede start maken. Leden van de vereniging zullen graag van advies dienen. Voor de jeugd is er de mogelijkheid om op zondag tussen 10.00 en 12.00 uur hun eigen huisdier (met uitzondering van honden en katten) mee te brengen en te laten beoordelen door de aanwezige deskundigen, en het moet al gek lopen willen ze niet met een certificaat naar huis gaan. Zij kunnen zich verder vermaken in een grote knuffelhoek (4 bij 4 meter) waar diverse dieren zich van dichtbij laten bekijken en natuurlijk knuffelen. Liever een speurtocht tussen de kooien, ook dat kan. Er kruipen in dit weekend, als alles een beetje meezit, kuikens uit het el en ook het zelf nestkastjes timmeren staat weer op het programma. Op zaterdagavond 20.00 uur is de officiële opening door de heer van der Broeck, wethouder van de gemeente Venray met aansluitend de prijsuitreiking voor de mooiste dieren. De show is voor publiek geopend op zaterdag van 14.00 tot 22.00 uur en op zondag van 10.00 tot 16.00 uur.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2008 | | pagina 17