4 Smits en Joost Reintjes. Het kerkbestuur dankt hen en anderen voor hun belangloze inzet in deze. Diverse andere werkzaamheden liggen nog in het verschiet. Onder meer het opnieuw plaatsen van de voorzetramen in het nieuw gedeelte van de kerk, alsmede het lakken van de beige banken. Ook wordt gekeken naar de vloer(bedekking) in de kerk. Wanneer laatstgenoede werkzaamheden ter hand genomen zullen genomen, stelt het kerkbestuur de praktische hulp van vrijwilligers uit de parochie wederom zeer op prijs. Allerzielen 2008 Op zondag 2 november 2008 worden de overledenen van afgelopen jaar herdacht. Het Allerzielenlof vindt die dag in Heide plaats om 13.30u, in Leunen en Veulen om 15.00u. Deken Smeets zal het Lof in Veulen verzorgen. Ter ovenweging Wanneer je deze dagen een krant openslaat, lijkt het enkel nog te gaan over de kredietcrisis. Alsof het alleen maar om geld gaat. Echter, krediet hebben, dan wel iemand krediet geven, het heeft allereerst te maken met vertrouwen. Als zodanig laat de kredietcrisis vooral zien dat dit (wederzijds) vertrouwen zoek is geraakt. De kredietcrisis verschaft ons daarom ook een kans, waar zij een beroep doet op ons moreel bewustzijn. Zo beschouwd kan kan "less" (minder) hier uiteindelijk "more" (meer) betekenen, als we maar bereid zijn er lering uit te trekken. Pastoor C. Muller Hallo Mensen Wij willen jullie bedanken voor het speelgoed en de kleding bestemd voor de kinderen en grote mensen in Wit-Rusland en Roemenie. De mensen zijn jullie hier erg dankbaar voor. U kunt nog altijd kleding, schoenen en speelgoed inleveren bij Maria Tel: 58 73 34 RIJVERENIGING ONS GENOT Uitslagen 11-12 oktober Paarden Heijen Dressuur klasse L2: Iris Verreijt met ONS GENOT Obalia 3e prijs 2e prijs

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2008 | | pagina 5