mKm Dorpsraad Veulen *5 Beste inwoners van Veulen, Ti y Op maandagmiddag 20 oktober zal ons dorp bezocht worden door de gouverneur van Limburg, de heer Leon Frissen. Hij bezoekt deze week een tiental plaatsen in Limburg en één van deze plaatsen is dus het mooie Veulen. Het thema van deze middag zal zijn: de voorzieningen in een klein dorp. Dit is dus een mooie kans om te laten zien wat we al bereikt hebben en wat we nog we nog willen bereiken, ondermeer de plannen zoals in het D.O.P. omschreven. We gaan die middag met de huifkar langs een aantal ondernemers om te kijken wat er zoal leeft. Ook zal de woningbouw en de school ter sprake komen. Om 17.00 uur zijn we weer terug in de Hoefslag en eventuele belangstellenden zijn dan van harte welkom. Om 18.00 uur zal de heer Frissen weer terugkeren naar Maastricht. Wij hopen dat de wensen van het Veulen, die hij meekrijgt, de komende tijd wat stof doen opwaaien in Maastricht. Draadloos Internet: Afgelopen woensdag hebben we een drukbezochte infoavond gehouden over het draadloze internet. Er werd die avond een aanbieding gepresenteerd waarna de aanwezigen een contract konden tekenen. Een aantal mensen hebben een contract mee naar huis genomen. Denkt u eraan, als u interesse heeft, dit contract voor 22 oktober bij Sonja Spreeuwenberg in te leveren. Alleen dan komt u in aanmerking voor het kortingsbedrag. De eerste 25 aanmeldingen krijgen een gratis router. Ook als u niet op deze avond aanwezig was en wel interesse heeft, kunt u zich melden bij Sonja. De dorpsraad Stichting Jeugdclub Veulen Hallo jongens en meisjes, Op maandag 20 oktober gaan we herfststukjes maken, Zouden jullie hiervoor zelf bladeren, eikels, kastanjes enz mee willen nemen voor het stukje? Tot danl Groetjes en tot maandag, de leiding

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2008 | | pagina 26