Vastelaoves-verieëneging "Ut Dartele Veulen" Uitnodiging 23 Sccr.Twan Rcintjra Lorbun 3 5814 AE Veulen TeL 0478-514696 dantlrvTulen@httnei.al Veulen, oktober 2008 Geachte leden. Wij nodigen u en uw partner uit voor die gehouden wordt op Vrijdag 17 oktpber a.s. in zaal "t Veule" Veulenseweg 49 Veulen aanvang 21.00 uur. AGENDA: 1) Opening door de voorzitter. 2) Notulen vorige vergadering. 3) Bestuursverkiezing. Aftredend zijn Gerrit Reintjes en David Janssen, beiden stellen zich voor 4 jaar herkiesbaar. Eventuele andere kandidaten voor deze functie kunnen dit tot 1 uur voor aanvang van de vergadering kenbaar maken bij een van de bestuursleden. 4) Data nieuwe seizoen. 5) Vlooienmarkt, (zie schema aan de achterzijde van deze uitnodiging) 6) Vorstenraadsbal. 7) 5x11 jubileum "Ut Dartele Veulen". 8) Contributie. 9) Ingekomenstukken en Mededelingen. Opening jubileumseizoen in Maastricht (busreis) opgeven voor 20 oktober. Vorstenraadsbal zat. 15/11/2008 in Vredepeel opgeven op of voor de vergadering. Circus Mök opgeven op of voor de vergadering. Installatie prins bij de gemeente opgeven op of voor de vergadering. Eten camavalsdinsdag in de zaal opgeven op of voor de vergadering. (Indien u verhinderd bent op deze vergadering maar toch op een of meerder data aan de activiteiten wilt deelnemen, geef dit dan even telefonisch door aan de secr.) 9) Rondvraag. 10) Sluiting. Na afloop van de vergadering is er gelegenheid de contributie te betalen bij de penningmeester. Het bestuur rekent ook op uw komst. Ook nieuwe leden kunnen zich opgeven voor de vergadering.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2008 | | pagina 24