Kroniek Parochiecluster Leunen-Veulen-Heide 3 Gedoopt Op zondagmiddag 5 oktober 2008 werd in de kerk van Leunen gedoopt: Tijn Holtackers (Trijnesstraat 10). We feliciteren de dopeling, ouders, peetouders en overige familieleden. Gaan trouwen Op vrijdag 10 oktober 2008 vindt om 14.00u in de kerk van Veulen de huwelijksviering plaats van André Reintjes (De Vlies 26) en Brit Ouwerkerk (laatste roep). - Op vrijdag 24 oktober 2008 vindt om 14.00u in de kerk van Veulen de huwelijksviering plaats van Nico Knapen (Brugpas 11) en Yvonne van Kempen (laatste roep).' Verslag Wereldjongerendagen Sydney Enige tijd geleden hebben diverse jongeren uit Venray de Wereldjongerendagen in Sydney bijgewoond. Graag maken zij ook u deelgenoot van hun ervaringen. Daartoe wordt een diapresentatie georganiseerd door RK Jongerengroep Identity uit Venray. De presentatie vindt plaats op zondagmiddag 12 oktober 2008 en wel om 15.00u in de Paterskerk, bent van harte welkom. Dekenaal misdienaarstreffen (herinnering) Op zondag 19 oktober 2008 wordt een grote misdienaarsdag gehouden. Deze dag wordt georganiseerd door de Misdienaars- en acolietenclub van Paterskerk. Deelnemers dienen zich op te geven voor 10 oktober door een email te sturen naar biansen@student.ru.nl. Deelname is gratis. H. Missen op woensdag Net als verleden jaar zal met ingang van woensdag 15 oktober 2008 de tweewekelijkse H. Mis op woensdagavond voorlopig weer in de ruimte links van het oude priesterkoor gehouden worden (dit is het oefenlokaal van de koren), ter besparing van de stookkosten. De betreffende ruimte is van de buitenkant toegankelijk via de zij-ingang tegenover De Brink, dan wel via het priesterkoor in de kerk. Ter overweging "Gehoorzaamheid zonder vrijheid is slavernij; vrijheid zonder gehoorzaamheid is willekeur. De gehoorzaamheid laat de mens zien dat hij zich moet laten gezeggen, wat goed is en wat God van hem eist; de vrijheid laat de mensen zelf het goede doen, In de verantwoordelijkheid worden zowel de gehoorzaamheid als de vrijheid gerrealiseerd. Die spanning draagt de verant- woordelijkheid in zich. Elke verabsolutering van de een ten opzichte van de ander zou het einde van de verantwoordelijkheid betekenen". (Dietrich Bonhoeffer, Duits theoloog, vermoord in 1945). Pastoor C. Muller

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2008 | | pagina 4