Stichting L.E.O. [PROGRAMMA NAJAAR] Zaterdag 11 Oktober Zaterdag 1 November 13 Evaluatie Wijnfeesten Duitsland De excursie naar de wijnfeesten in MayschoB was een groot succes. Als je er niet bij bent geweest en toch nog even wil genieten van de gezelligheid, of als je er wel bij bent geweest maar je nog enkele zwarte gaten in je geheugen moet vullen met hoe gezellig het ook al weer was, kijk dan op leo.leunen.nl voor alle foto's... Geen L.E.O. Vanwege de goederen en diensten veiling van de harmonie is er 11 oktober geen L.E.O. De Brink is natuurlijk wel gewoon open. IERSE AVOND Traditioneel staat ook dit jaar weer de Ierse Avond op de kalender. Voor de 5e keer alweer krijgt het café dan een Iers tintje, want we schenken de hele avond Murphy's Irish Red Beer, draaien een hoop Ierse folk muziek en natuurlijk maakt ook weer een ras echte Ierse artiest zijn opwachting. Dit jaar is Donny O'Connell weer terug van weg geweest en hij zal het muzikale gebeuren voor zijn rekening nemen met zijn viool en gitaar. Het café is geopend van 19.30 tot 01.00 uur. De samenstelling van het bestuur van Stichting L.E.O. is als volgt: Voorzitter: Niels Koenen. Vicevoorzitter: Roel Litjens. Secretaris: Arno Geurts. Penningmeester: Barry Janssen. Bestuursleden: Marlène Koenen-Philipsen, Frank Jenniskens, Paola Janssen, Jeroen Swinkels en Bas van den Heuvel. Secretariaat/Postadres: Waterloostraat 98, 5935 CJ te Steyl. E-mail/Elektronisch postadres: stichtingleo@gmail.com Café LEO is iedere zaterdag geopend van 19.30 tot 23.00 uur. Iedere eerste zaterdag van de maand is er LEO Laat en dan is het café geopend tot 01.00 uur.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2008 | | pagina 14