55 Plussers van Den Tomp en WLC 9 probeer zoveel als mogelijk beschikbaar te zijn (vooral vanaf eind november). 6. Voor de definitieve opnames moet iedereen "goed beslagen ten ijs komen" en het liedje intensief geoefend hebben (aflezen van papier is natuurlijk geen probleem). 7. Alle personen die bij de opnames en de repetities aanwezig zijn, moeten een wezenlijke bijdrage leveren. Personen die het alleen maar doen om de leut, zijn van harte uitgenodigd om op de liedjesmiddag zelf mee te doen maar liever niet bij de repetitie en de opname. Bij een grote groep of als er achtergrondzang nodig is kan dit ook door de zangers zelf later nog ingezongen worden zodat dit samengevoegd kan worden. De Puppies gaan eerst de melodie opnemen, en daarna de zang. Dus doe gewoon allemaal mee zodat we er een mooie cd van kunnen maken. Betreft busdagtocht op zaterdag 25 oct. van 9.15 tot 18.00 u Afgelopen vrijdag hebben alle 55 plus leden een uitnodiging gekregen om aan deze dagtocht naar Kevelaar en Weeze deel te nemen. Even ter verduidelijking de rondleiding in Kevelaar zal in 2 groepen plaats vinden zodat ook de slechter ter been zijnde personen mee kunnen lopen. Zoals vermeld kunnen de inschrijfstroken in gesloten envelop bij Tankstation Texaco aan de kassa worden afgegeven. Vol= vol principe in volgorde van binnenkomst. Als er niet- leden graag aan deze dagtocht deel willen nemen of informatie willen hebben kunnen zij contact opnemen met Leo Willems Albionstraat 8a tel. Nr. 585435

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2008 | | pagina 10