4 Recent is de stichting 'Hard voor Hart' opgericht Het doel van de stichting Is een reanimatie-netwerk van burgerhulpverlening en AED's In de Gemeente Venray en de dorpen IWIeerlo-Wanssum, Well en Wellerlooi. Het project is in nauwe samenwerking met de gemeente Venray, het Venrayse Rode Kruis, de EHBO vereniging en de Seniorenraad. U heeft er wellicht al iets over gelezen of gehoord: hiermee worden concreet levens gered! Via de website www.hardvoorhart.nl wordt u uitgebreid geïnformeerd over deze stichting. Via de website kunt u ook vragen stellen en zich aanmelden als potentiële vrijwilliger. Ook kunt u onderstaande gegevens invullen en Inleveren bil de Rabobank Venray. Dit is een project van burgers voor burgers dat alleen gaat werken als mensen de bereidheid hebben naburige bewoners met een circulatie-stilstand te reanimeren. Het verzoek is derhalve dat u bij interesse vooral reageert, ook als u alleen in een van bovengenoemde plaatsen werkt en niet woont kunt u zich (na overleg met uw werkgever) aanmelden I! De Stichting Hard voor Hart biedt de komende maanden circa 500 opleidingsplaatsen aan. X In te leveren bij de 'Hard voor Hart' brievenbus Rabobank Venray: Ja, Ik wil eventueel deelnemen in het HvH project en bezit reeds een reanimatie-diploma Ja, ik wil eventueel deelnemen in het HvH project en bezit nog geen reanimatie-diploma Ja, ik wil eventueel deelnemen in het HvH project en bezit reeds een AED Voornaam Achternaam Adres nummer: Evt. werkadres: Woonplaats Mobiele nummer Geboortedatum Certificaatnummer van het reanimatiediploma Email-adres

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2008 | | pagina 5