3 Kroniek Parochiecluster Leunen-Veulen-Heide Dameskoor Leunen 40 jaar Op zondag 5 oktober 2008 staan we in Leunen stil bij het feit dat het Dameskoor Leunen dit jaar 40 jaar bestaat. Na afloop van de heilige Mis worden de kerkgangers in de gelegenheid gesteld de leden van het koor in de kerk te feliciteren. Men kan dan tevens een kopje koffie nuttigen nabij de biechtstoel. Gaan trouwen Op vrijdag 10 oktober 2008 vindt om 14.00u in de kerk van Veulen de huwelijksviering plaats van André Reintjes (De Vlies 26) en Brit Ouwerkerk (2e roep). Op vrijdag 24 oktober 2008 vindt om 14.00u in de kerk van Veulen de huwelijksviering plaats van Nico Knapen (Brugpas 11) en Yvonne van Kempen (2e roep). Dekenaal misdienaarstreffen Op zondag 19 oktober 2008 wordt een grote misdienaarsdag gehouden. Deze dag wordt georganiseerd door de Misdienaars- en acolietenclub van Paterskerk. De misdienaars van de parochies welke ressorteren onder het (oude) dekenaat Venray hebben inmiddels elk een uitnodiging ontvangen. De misdienaarsdag wordt gehouden bij de Blokhut van Maashees (Vennenweg 2 Maashees). Men dient om 10.30u aanwezig te zijn. Tussen 14.30u en 15.00u vindt de prijsuitreiking plaats, alsmede de afsluiting. Om 15.00u kunnen de ouders de kinderen weer ophalen. Deelnemers dienen zich op te geven voor 10 oktober door een email te sturen naar biansen@student.ru.nl. Deelname is gratis. Nieuw dekenaat Venray-Gennep Onlangs werd bij bisschoppelijk decreet besloten de dekenaten Venray en Gennep samen te voegen en wel met ingang van 1 oktober 2008. Dit besluit vormt de feitelijke afronding van het lopende fuseringsproces dat een jaar gelegen door deken Smeets in gang werd gezet. De fusie als zodanig heeft niet direct gevolgen voor de afzonderlijke parochies. In bestuurlijk opzicht leidt deze fusering wel tot een vermindering van het aantal overlegkaders. Pastoor C. Muller

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2008 | | pagina 4