KBO AFDELING LEUNEN Kroniek Parochiecluster Leunen-Veulen-Heide 3 Dameskoor Leunen 40 jaar Op zondag 5 oktober 2008 staan we als parochiegemeenschap stil bij het feit dat het Dameskoor Leunen dit jaar 40 jaar bestaat. Het initiatief tot oprichting kwam voort uit de toenmalige LVB. Het dameskoor startte destijds in oktober 1968, onder leiding van de heer Konings. Het voormalig hoofd der school, de heer Vissers, was er eveneens nauw bij betrokken. Sindsdien heeft het koor heel wat leden gekend. Thans zijn er nog 2 leden bij van het eerste uur: Nel Reintjes-Hesen en Marie Vullings-Loenen. Als parochiegemeenschap zijn we het dameskoor en al haar leden zeer erkentelijk voor de bijzondere wijze waarop zij in de voorbije jaren de vele heilige Missen hebben verzorgd. Zonder anderen te kort te willen doen, willen we hier toch met name de dirigenten en organisten danken, die allen op hun eigen wijze veel voor (de groei van) het koor hebben betekend. Na afloop van de heilige Mis op zondagochtend 5 oktober 2008 worden de kerkgangers in de gelegenheid gesteld de leden van het koer in de kerk te feliciteren. Men kan dan tevens een kopje koffie nuttigen nabij de biechtstoel. Gaan trouwen Op vrijdag 10 oktober 2008 vindt om 14.00u in de kerk van Veulen om 14.00u de huwelijksviering plaats van André Reintjes (De Vlies 26) en Brit Ouwerkerk (16 roep). Op vrijdag 24 oktober 2008 vindt om 14.00u in de kerk van Veulen de huwelijksviering plaats van Nico Knapen (Brugpas 11) en Yvonne van Kempen (1e roep). Pastoor C. Müller Groenclub Als 't wéér naar behoren is, willen we donderdagmorgen 2 oktober om 9 f uur gaan schoffelen/harken enz. in Leunen Wie tijd heeft is weer van harte welkom. Middagje uit Breimode Marcienne I I i Wij hebben nog enkele plaatsen beschikbaar in de bus. Kosten 6,00 Opgave nog tot 29 september bij Piet of Wim. '/JV/M/jr/M/sr/MMir/M/A

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2008 | | pagina 4