Kroniek Parochiectuster Leunen-Veulen-Heide 3 Limburgse jongerenbedevaarf naar 150-jarig Lourdes Beleef het Lourdesgevoel! Dat is wat de organisatie Limburgse Bedevaarten en de jongerenafdeling van het bisdom Roermond kinderen, tieners en jongeren wiflen laten beleven tijdens een speciale reis voor deze doelgroep in de herfstvakantie. Zeker nu deze Franse bedevaartplaats een jubileum viert. Maria verscheen er immers 150 jaar geleden aan Bernadette Soubirous. Zo'n driehonderd aanmeldingen zijn al binnen, maar dat kunnen er altijd nog meer worden. Lourdes trekt een miljoenenpubliek. Het is een plek waar hemel en aarde elkaar raken; een stukje hemel op aarde. De Limburgse reis in de herfstvakantie staat in het teken van ontmoeting met andere jongeren en met Maria, bijvoorbeeld bij de grot van de verschijningen, maar ook tijdens de lichtprocessie waar duizenden mensen aan mee doen. Ook is er ruimschoots tijd voor een excursie of wandeling door de Pyreneeën of gezellig ergens een terrasje te pikken. Een ideale reis dus voor wie Lourdes dus op een jonge, frisse en vrolijke manier wil bezoeken, samen met leeftijdgenoten, vrienden, broers, zussen, sportclub, scouting of muziekvereniging. De reis vindt plaats van 11 tot en met 18 oktober. Kijk voor meer info over prijs, data, etc op www.bedevaartencom of http://biroermond.hwes.nl/ of bel (043) 3215715. Paarden Hippiade - Ermelo Afgelopen weekend werd in Ermelo de Hippiade voor paarden verreden op het KNHS-centrum in Ermelo. Limburgs kampioen Ellen Poels en haar paard Camilla Z wisten zich met een foutloze ronde te plaatsen voor de barrage van de klasse M springen. In de barrage behaalden zij de 7e prijs! Reserve-kampioen Loes Geelen eindigde met haar paard Umiro op de 14e plaats in de klasse M2 dressuur. Pastoor C. Muller RTJVERENIGING ONS GENOT Uitslagen 12-13 september ONS ale*************#*!**#***#*******************#*****

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2008 | | pagina 4