Werkgroep Historie Leunen Beste mensen van Leunen. De Werkgroep Historie wil even iets van zich laten horen. Wij bestaan als werkgroep sinds oktober 2006 en hebben ons als doel gesteld zoveel mogelijk van de geschiedenis van ons Leunen en haar inwoners boven water te krijgen. We hebben inmiddels best wat oude gegevens verzameld, ai liggen er natuurlijk nog veel ongebruikte foto's en ander historisch materiaal bij de mensen op de zolder. Om u een inkijk te geven van wat we tot nu toe hebben verzameld, verwijzen wij naar onderstaande intemet-site; http://34.roovnet.nl/ Hierop ziet u een verzameling foto's, maar ook bijna 100 PDF- documenten die over uiteenlopende zaken gaan. We hebben van verschillende verenigingen al oude gegevens ontvangen. Een speciaal woord van dank zijn wij als groep verschuldigd aart Jan Bouten (oud Leunenaar) die heel veel materiaal over met name oude boerderijen en de kerk heeft verzameld en hiervan verschillende boeken heeft samengesteld. Van deze boeken hebben wij er al verschillende op onze site staan. Mocht onze verzameling u aanspreken, en hebt u misschien nog oude gegevens (foto"s, krantenknipsels, boeken, aantekeningen, of wat dan ook) thuis liggen, meld dit dan svp bij een van onze leden. Wij komen dit dan bij u ophalen, en nadat wij het digitaal hebben gemaakt, ontvangt u het origineel uiteraard terug. Wij doen hier dan ook een CD of DVD bij met uw digitale gegevens. Bovengenoemd verzoek geldt natuurlijk ook voor alle verenigingen van Leunen. Onze leden zijn; Hermans Holtackess, Annie Reintjes, Theo Hendrix, Carel Jeuken, Pieter Litjens, Gerrit Comelissen enWiel Broers. Bij voorbaat hartelijk dank voor uw medewerking.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2008 | | pagina 10